Jesteś gotów na narzędzia “dotleniające” Twój biznes?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty i ewentualnego podpisania umowy handlowej z Firmą BrandOxygen
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną materiałów reklamowych i informacji marketingowych dot. produktów Firmy BrandOxygen, art. 10 ust. 1 i ust. 2 (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Ustawa „o świadczeniu usług drogą elektroniczną”
Oświadczam, że zostałam/łem poinformowana/y o prawie do: dostępu, przeglądania, poprawiania, zmieniania czy też żądania zaprzestania przetwarzania bądź usunięcia moich danych.
INFORMUJEMY, że: Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę BrandOxygen w celach: promocji i marketingu bezpośredniego towarów oraz usług znajdujących się w ofercie firmy BrandOxygen realizacji umów handlowych oraz usług serwisowych, i nie będą przekazywane do innych podmiotów w celach handlowych.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.