Jedna firma, wiele środków wyrazu

Na początku byli… graficy i informatycy. To oni tworzyli "serce" naszej firmy, czyli dział 3D. Choć nasi programiści i wizjonerzy 3D wciąż u nas rządzą, to w odpowiedzi na potrzeby klientów uruchomiliśmy też inne działy. Dzięki temu obecnie prowadzimy projekty zawierające obsługę 360 stopni. Stworzymy profesjonalną strategię, zaprojektujemy stronę www, przedstawimy interesujący branding oraz intrygującą wizualizację graficzną – sprawimy, że Twoja firma jak nigdy dotąd będzie widoczna.

Spełniamy obietnice i nie owijamy w bawełnę.
Dlatego aż 80% naszych nowych klientów pochodzi z polecenia

FILOZOFIA DZIAŁANIA

Wychodzimy z założenia, że wszystkie nasze działania mają dobrze służyć Twojej firmie. Proponujemy efektywne rozwiązania, optymalizujemy koszty i przedstawiamy wyniki naszych działań. Efekty naszej pracy muszą być widocznie, bo cel jest jeden – zadowolenie Twoje i klientów, których obsługujesz.

OBSŁUGA KLIENTA

Najpierw słuchamy, później mówimy. Początkowo poznajemy Twoje potrzeby, potem wybieramy drogę działania – przygotowujemy strategię, dobieramy narzędzia, projektujemy. Efekt powinien się zgadzać z Twoimi potrzebami i wizjami.

ZAANGAŻOWANIE

Projektujemy strony www, tworzymy funkcjonalne aplikacje z czystym kodem i spójny system wizualny, przygotowujemy strategię, prowadzimy kampanie reklamowe w social media. Oprócz wiedzy cechuje nas wyjątkowe zaangażowanie w każdy projekt – do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie, a osiągnięte efekty są skutkiem pracy całego zgranego zespołu.

NOWOCZESNY DESIGN

Śledzimy trendy. Wiemy, co jest aktualnie modne, co cieszy się największą popularnością, a czego lepiej unikać. Dostosowujemy je do naszych realizacji, ale zawsze trzymamy się przy tym hasła "prosto, czysto i przejrzyście".

0

LAT DOŚWIADCZENIA

0

KLIENTÓW

0

KREATYWNOŚCI

Kontakt

Masz pytania? Na wszystkie z przyjemnością odpowiemy

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków