Aurora Tour

Ewelina Serafin – Antitype Importzusa.pl – branding i prowadzenie marki
Klient: Aurora Tour
Zakres: www, system rezerwacyjny, Facebook ADS, AdWords
Strona www: auroratour.no

Wybierz wycieczkę, a najpiękniejsze sny staną się rzeczywistością

Koło podbiegunowe kojarzymy z miejscem zarezerwowanym dla profesjonalistów i ekspedycji naukowych. Pojawiła się grupa ludzi, która postanowiła obalić ten schemat myślowy. Powołali do życia firmę Aurora Tour, która każdemu z nas daje możliwość przeżycia niezapomnianych chwil. Podbój lodowca, zorza polarna, psie zaprzęgi - to nie fragment ekstremalnego programu tv, to Twój plan wyprawy!

ZADANIE I CEL

Stworzenie klimatycznej strony www oraz systemu rezerwacji wycieczek online.

Przygotowaliśmy nowoczesną, responsywną stronę internetową wraz z czterema wersjami językowymi. Opracowaliśmy projekt graficzny serwisu korespondujący z tajemniczym i czystym klimatem regionu. Zaimplementowaliśmy autorski system rezerwacji online.

Klient zanim zdecydował się na współpracę z nami borykał się z problemem sprzedaży wypraw na poszukiwanie zorzy polarnej. Mimo atrakcyjnej ceny, klienci nie decydowali się na zakup.

Nowa strona www oraz system wystartował końcem 2015 roku.

Po naszych działaniach, dzięki obsłudze 360 stopni, na którą składało się m.in przygotowanie nowoczesnego serwisu www, systemu rezerwacji z płatnościami online, kampanii facebook, oraz pozycjonowanie, odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania, a co za tym idzie zadowalającą konwersję. Po zakończonej kampanii i pełnym zadowoleniu klienta, inwestor zdecydował się na powierzenie nam pełnej opieki nad tworzeniem nowego brandu oferującego wyprawy na połów halibuta.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków