Brothers In Arts – nowa strona www

Aurora Tour
Klient: Brothers In Arts
Zakres: strona www
Strona www: binarts.pl

let the party begin

Brothers In Arts to grupa ludzi kochających muzykę, która stanowi ważny element ich życia. Są obecni na polskim rynku muzycznym od 10 lat. Organizują eventy, koncerty i wszystko to co nazywamy sztuką.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie nowej wizerunkowej strony www

Przekaz był krótki i klarowny - nowa strona www jakiej jeszcze nie ma na rynku. Mocno graficzna, przejrzysta i artystyczna. Pełna wyrazu tak jak zespół ludzi tworzących Brothers In Arts.

Zaproponowaliśmy kilka wersji makiet funkcjonalnych serwisu. Na ich bazie opracowaliśmy finalny UX strony i grafikę. Nie lada wyzwaniem było zamknięcie naszej kreatywności w ekranie małego urządzenia mobilnego. Ale się udało. Stronę Brothers In Arts równie komfortowo możesz przeglądać na komputerze jak i telefonie czy tablecie.

System CMS

Całą stroną zarządza system CMS oparty na silniku WordPress. Pozwala na edycję kluczowych treści, zdjęć i dodawanie nowych obszarów i realizacji. Nowa strona BIA była pierwszą naszą realizacją tworzoną dla artystów. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że podołaliśmy wysokim wymaganiom estetycznym i wizualnym zleceniodawcy.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków