Budimex / Unicard – System bezpieczeństwa budowy

POKERBREAK – portal pokerowy Irix lens – nowy gracz na rynku obiektywów profesjonalnych
Klient: Budimex
Zakres: animacja 3D
Strona www: budimex.com.pl

Nowy system bezpieczeństwa budowy

Tak znanej firmy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Lider w branży budowlanej.
Dla Budimexu wykonaliśmy animacje 3D przedstawiającą działanie nowego systemu bezpieczeństwa budowy. System pozwala na monitorowanie czasu pracy robotników, sprawdza czy mają wymagane badania i uprawnienia. Animacja została użyta podczas oficjalnej prezentacji tego rozwiązania. Całość została stworzona w dwóch językach. Polskim i Angielskim.

ZADANIE I CEL

Przygotowanie animacji 3D przedstawiającej najważniejsze cechy i funkcjonalności nowego systemu Budimex

Od storyboardu poprzez kreację postaci I postprodukcję. Odpowiadaliśmy kompleksowo za cały charakter filmu szkoleniowego. Dzięki niemu czołowi inżynierowie z firmy Budimex mogli poznać funkcjonalności oraz przewagi jakie niesie ze sobą system.
Nasza animacja została zaprezentowana jako materiał szkoleniowy podczas oficjalnej prezentacji zorganizowanej przez firmę Unicard S.A.

System sam w sobie jest rewolucją. Pozwala na kontrolę właściwie każdego pracownika przebywającego na terenie inwestycji. Informuje o ważności dokumentów, niezbędnych do pracy, o okresie czasu w jakim pracownik przebywał na budowie, pozwala również administrować I autoryzować wejścia do danych sekcji budowy.

Prezentacja zdobiła stoisko targowe klienta podczas branżowych targów zagranicznych.

Bardzo często graficzne i animacyjne przedstawienie przewag jakie oferuje dana usługa pozwala w bardzo łatwy sposób zrozumieć zawiłe techniczne zagadnienia.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków