Bugajski Expo

Obsługa graficzna / katalogi turystyczne Czysto-w-domu.pl – sklep internetowy
Klient: Meble Bugajski
Zakres: www, strategia, branding, fotografia reklamowa
Strona www: meblebugajski.pl

Furniture center

Meble Bugajski to polski lider eksportu wysokojakościowych mebli tapicerowanych. O Bugajskim mówi się w największych krajach europy. Chcąc wyjść naprzeciw rodzimym klientom stworzyliśmy dla tej marki nowy serwis www. Mający premierę podczas otwarcia salonu firmowego w okolicach Nowego Sącza. Strona posiada nasz autorski system CMS do zarządzania treściami na stronie.

ZADANIE I CEL

Nowa strona www, materiały drukowane

Pod swoją opieką mamy produkcję wszystkich materiałów wizerunkowo graficznych dla marki Meble Bugajski. Opracowujemy koncepcje nowych narzędzi sprzedażowych, pomagając w rozwoju firmy w kanałach online.

Obecnie wdrażamy system sprzedaży online dla marki Meble Bugajski, który będzie pozwalał na customizację mebla I zamówienie go w ulubionym kolorze skóry czy materiału.

Mimo, że firma skupia się na eksporcie swoich towarów. Chce być obecna również w kraju. Zatem stąd narodził się pomysł na uruchomienie kanału sprzedaży online z dostawą.

Meble Bugajski to firma, która swój początek miała blisko ćwierć wieku temu - w 1994 roku. Od początku jej powstania, aż do dnia dzisiejszego pasja, dbałość o detale, oraz jakość produktu są elementami nadrzędnymi, które w efekcie pozwalają tworzyć niezwykłe i unikalne pod względem formy i ergonomii meble.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków