Centrum zdrowego włosa – projekt www

Autolokata Ewelina Serafin – Antitype
Klient: Centrum zdrowego włosa
Zakres: Www, sklep internetowy

Włosy są papierkiem lakmusowym naszego organizmu

„Sklep nie sprzedaje, a klienci gubią się na stronie, poszukując podstawowych informacji”. Takie słowa usłyszeliśmy podczas pierwszej rozmowy z właścicielem Centrum Zdrowego Włosa.
Znając problem, zabraliśmy się za poszukiwanie rozwiązań. Po naszym audycie przedstawiliśmy klientowi co jest powodem jego problemów i dlaczego biznes nie mógł sprawnie funkcjonować.
Masa błędów popełnionych podczas projektowania sklepu, oraz sekcji wizerunkowej sprawiły, że klienci niechętnie przebywali na stronie, nie mówiąc już o konwersji wizyty na pełen koszyk w części sklepowej.

Internetowo i wizerunkowo uleczyliśmy Centrum Zdrowego Włosa.
Zobacz jakie efekty udało nam się osiągnąć!

ZADANIE I CEL

Zbudowanie od podstaw budzącej zaufanie i przejrzystej platformy wizerunkowo sprzedażowej.

Całość komunikacji oparliśmy o wizerunek Pani mgr Edyty Pawluś. Specjalistki w dziedzinie trychologii i kosmetologii.Projekt graficzny zawiera ciepłe i przyjazne w odbiorze barwy. Wszystkie zabiegi graficzne mają na celu przekazywać pozytywny odbiór Centrum Zdrowego Włosa i przedstawiać je jako solidne i profesjonalne miejsce dla osób mających problemy ze skórą głowy.Całość projektu wzbogaciliśmy o zbudowanie kanału YouTube, na którym Pani Pawluś przybliża w bardzo naturalny i prosty sposób fachowe informacje o zabiegach leczniczych. Jest to następna cegiełka do wzmocnienia pozycji klienta jako opiniotwórczego w branży.

Podczas projektowania największy nacisk postawiliśmy na użyteczność i intuicyjny sposób prezentacji treści na stronie. W ramach kontynuowania myśli przewodniej uruchomiliśmy sekcję z news'ami gdzie Pani Pawluś może dzielić się z klientami swoją wiedzą i branżowymi informacjami. Wpisując się w obecne trendy projekt został przystosowany do wyświetlania na wszystkich rodzajach ekranów – RWD.Praca dała swój efekt w postaci znacznego zwiększenia ruchu na stronie oraz konwersji sprzedażowej w sklepie.

Najbardziej profesjonalny gabinet w Krakowie

Gabinet zyskał nowy wizerunek internetowy, który nareszcie jest spójny z jakością oferowanych w tym miejscu usług. Sklep z miesiąca na miesiąc notuje co raz to lepsze wyniki. Biznes uważamy za dotleniony! BrandOxygen!

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków