Green-Tower – naming, branding i prowadzenie marki

Christmas Party – Obsługa Foto/Video. Intro startujące uroczystość. Kasztanowa Polana
Klient: Green-Tower
Zakres: branding, www, 3D, AdWords, Facebook
Strona www: green-tower.pl

„Pionowe wieże pełne niezwykłości”

Green-Tower to nowatorski winalazek pozwalający na posiadanie własnego ogrodu na niewielkiej przestrzeni. W pionowej wieży możesz posadzić owoce, warzywa, kwiaty lub zioła. Wszystko świeże, ekologiczne I najważniejsze – WŁASNE!

ZADANIE I CEL

Opracować markę, jej strategię, poprowadzić launch produktu oraz promocję i sprzedaż w kanałach online.

Podczas opracowania loga największy nacisk położyliśmy na skojarzenia eko i bio. Stąd charakterystyczny liść. W materiałach reklamowych postawiliśmy na grafikę 3D i wizualizacje produktowe. Obraz opowiada historię produktu oraz propozycję jego wykorzystania w domu czy ogrodzie.

OPIS DZIAŁAŃ

Produkt sprzedawany jest jedynie w kanałach online. Zatem zadbaliśmy o profesjonalny serwis www pozwalający na poznanie urządzenia, jego zalet I przewag oraz naturalnie na zakup. Wyszliśmy na przeciw obcokrajowcom, oferując angielską wersję językową I płatności online w systemie PayU I PayPal.

Drugim filarem sprzedaży są dwa największe targi :) czyli Allegro i Ebay. Stworzyliśmy spójne z wizerunkiem marki szablony aukcji, zwiększając tym samym lejek konwersji. Jeśli o konwersji mowa... . Poprowadziliśmy kampanię AdWords oraz Facebook nastawioną na sprzedaż #GreenTower. Opracowaliśmy schematy komunikacyjne i historię marki. Wszystko po to, aby klient kupował nie tylko produkt, ale zyskał zdrowie własne i bliskich.

WYBRANE NARZĘDZIA

Skorzystaliśmy ze sprawdzonych i pewnych narzędzi. Sprzedaż online obsługuje silnik PrestaShop, Allegro i Ebay. Wszystkie działania mierzymy i monitorujemy dzięki zaawansowanym algorytmom śledzącym Facebook i AdWords. Żaden klient nie przejdzie niezauważony :)

WNIOSKI

Green-Tower to kolejny z naszych klientów, który powierzył nam w pełni opiekę nad marką. Od opracowania nazwy, poprzez sprzedaż, a na obsłudze wizerunkowej kończąc. Projekt jest kompletny a biznes dotleniony przez ekipę BrandOxygen!

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków