Helton – Real Estate Support

Aurora Tour Konkurs „Kosmetyczka Roku”
Klient: Helton
Zakres: Www, system dedykowany, Branding
Strona www: helton.pl

Helton - zamieszkaj wygodnie

Helton to jedno z największych biur nieruchomości w Krakowie. Są znani z wysokiej jakości usług, profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w pracę, którą wykonują. Biuro specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży nieruchomości w średnim i wysokim standardzie.

ZADANIE I CEL

Odświeżyć wizerunek marki - zadbać o kanały online i offline

Naszą pracę zaczęliśmy od odświeżenia logotypu firmy. Poprzedni nieco archaiczny znak zastąpiliśmy modnym i przejrzystym symbolem który wraz z wysublimowanym fontem tworzy spójną całość. Wraz ze znakiem graficznym powstały nowe materiały reklamowe. Koperty firmowe, teczki, wizytówki i inne niezbędne wizerunkowo elementy identyfikacji.

OPIS DZIAŁAŃ

Kolejnym etapem prac było zbudowanie nowoczesnej, przejrzystej i przywodzącej na myśl "Big Idea" marki strony www. Całością wdrożenia zarządza sporej wielkości system CMS do zarządzania treściami na stronie oraz integracją z zewnętrznym narzędziem do automatycznego wystawiania i aktualizowania ofert nieruchomości. Strona jest odpowiednio wyskalowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. A jej intuicyjny UX pozwala na szybką i sprawną nawigację.

WYBRANE NARZĘDZIA

Skorzystaliśmy z dobrze znanego silnika WordPress i autorskich skryptów pozwalających na rozwinięcie integracji WP wraz z zewnętrznym narzędziem do tworzenia ofert nieruchomości - ASARI. Dla klienta ważne było centralne zarządzanie ogłoszeniami. Dlatego też jakakolwiek dokonana zmiana w systemie ASARI jest widoczna nie tylko na największych portalach ogłoszeniowych, ale również automatycznie na stronie www.

WNIOSKI

Wdrożenie było dość złożone. Nowy system Helton łączy w sobie kilka elementów, które pracują wspólnie na sukces marki. Całość projektu była na tyle kompleksowa, że obecnie klient wygląda spójnie nie tylko na papierze, ale również na stronie www, spotkaniach biznesowych i social mediach.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków