Konkurs „Kosmetyczka Roku”

Helton – Real Estate Support Nowy Styl – Krzesła marzeń
Klient: Bielenda Professional
Zakres: system konkursowy, strona www, blog, projekty graficzne
Strona www: kosmetyczkaroku.pl

Ogólnopolski konkurs KOSMETYCZKA ROKU

Marka Bielenda Professional po raz kolejny wyznacza trendy w świecie kosmetycznym. W prestiżowym konkursie, do którego stają kosmetolożki z całej Polski, jury wybiera osobę o największej wiedzy i doskonałym wyczuciu podczas przeprowadzenia zabiegów związanych ze skórą. Już po raz 5. mogliśmy się dowiedzieć, kim jest Kosmetyczka Roku.

ZADANIE I CEL

Pomagamy zdobywać prestiżowe tytuły

Zanim ogłoszono wyniki przeprowadzono jednak kilka etapów rekrutacji do samego finału. Pomogliśmy w stworzeniu systemu odpowiedniego do wyłonienia najlepszych kosmetolożek. Dzięki temu o prestiżowy tytuł walczyły osoby gruntownie przygotowane.

Konkurs Kosmetyczka Roku marki Bielenda Professional to wyjątkowe wydarzenie dla kosmetolożek. Z tego powodu chcieliśmy jak najpełniej informować o konkursie i przebiegu gali. Stworzyliśmy więc specjalną stronę www poświęconą temu wydarzeniu i blog z przydatnymi poradami związanymi ze skórą, czyli tym, w czym specjalizują się eksperci marki Bielenda Professional.

Konkurs odbywa się cyklicznie, każdego roku

Do naszych dotychczasowych działań dodaliśmy animacje i grafiki po to, aby marka Bieledna Professional mogła prezentować się jako prawdziwy lider na rynku kosmetologicznym. Tym samym wzmocnią swoją pozycję eksperta nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków