Krakowskie Smaki – zamawiaj jedzenie online

Irix lens – nowy gracz na rynku obiektywów profesjonalnych Małopolska Karta Aglomeracyjna – projekty graficzne
Klient: Krakowskie Smaki
Zakres: Www, system dedykowany
Strona www: krakowskiesmaki.pl

Wyrafinowane dania na Twoim stole.

Krakowskie Smaki to pierwsza a zarazem największa firma tego typu w Krakowie. Świadczą usługi na zasadzie outsourcingu dostarczając gotowe potrawy do klientów indywidualnych, a także firm.
Klient borykał się głównie z problemem użytkowników mobilnych, którzy w łatwy I przejrzysty sposób nie mogli składać zamówień.
Zaprojektowaliśmy na nowo cały portal, umożliwiając klientom intuicyjną nawigację. System podzielony jest na kilka sekcji. Klienta, administratora oraz restauratora.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie od podstaw nowoczesnej platformy do zamówień

Strefa restauratora pozwala kazdemu z właścicieli restauracji administrować swoją kartę dań, ofertę poszerzyliśmy o możliwość komponowania przez klientów swojego finalnego dania z wprowadzonych przez restauratora składników. To jak? Do sałatki kurczak czy indyk?
Dedykowany system do obsługi zleceń automatycznie informuje o statusach zamówień. Wysyła zgłoszenia do administratora, restauratora oraz oczywiście klienta. Komunikacja online ograniczyła w znacznym stopniu wykonywane telefony z pytaniami o chociażby wybór diety. Całość dzieje się online.
Pobudziliśmy do zycia konta użytkowników, gdzie każdy z nich ma wygodną historię zamówień, pozwalającą na ponawianie stałych zestawów dań.

System jest właściwie CMSem w CMSie. Mamy jednego głownego administratora – właściciela portalu. Natomiast każda z restauracji może bez ograniczeń zarządzać swoim menu, godzinami otwarcia czy dodatkami przy customizacji dań.
Jako uzupełnienie projektu powołaliśmy do życia certyfikaty rekomendujące Krakowskich Smaków, teraz każda restauracja w której taki certyfikat się znajduje została przetestowana pod kątem jakości oferowanych dań I możesz ją spotkać na www.krakowskiesmaki.pl.
Na terenie Krakowa z pewnością nie do przeoczenia są białe samochody obrandowane barwami krakowskich smaków. Wiozą dla Was pyszne I świeże dania z topowych krakowskich restauracji.

Sukces portalu przenosi się na kolejne miasta

Klienci docenili Krakowskie Smaki, naturalnym krokiem była ekspansja na kolejne miasta. I tak końcem roku 2016 uruchomiliśmy Trójmiejskie Smaki. Czyli topowe trójmiejskie restauracje w Twoim domu i biurze!

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków