SERCE 3D – modele i druk

Budimex / Unicard – System bezpieczeństwa budowy Ene Due Rabe – jedyne takie przedszkole na podkarpaciu
Klient: MWU 3D models spółka z o.o.
Zakres: Grafika 3D, Druk 3D

46 NAJCZĘSTSZYCH WAD ROZWOJOWYCH SERCA W ŻYCIU PŁODOWYM

Serce 3D – projekt nad którym pracowaliśmy przez cały rok. Jest to prawdziwy przełom w wykrywaniu wad serca, jeszcze w łonie matki. Przy współpracy z najlepszymi specjalistami z dziedziny ginekologii i kardiochirurgii opracowaliśmy 46 najczęstszych wad rozwojowych serca w życiu płodowym dziecka.

ZADANIE I CEL

Opracowanie 46 modeli 3D serc i obsługa druku

Efekt naszej pracy pomoże lekarzom podczas diagnostyki, a rodzicom w łatwiejszym zrozumieniu na czym polega wada serca u ich dziecka. Projekt zakrojony na szeroką skalę. Mający rozgłos w takich stacjach jak TVN (wywiad, fakty) TVP (wywiad wiadomości), magazyn Wprost i wielu innych.

W projekcie uczestniczyli: Pan dr hab. Jacek Kołcz, Pan dr n. med Marcin Wiecheć, Pani dr n. med. Agnieszka Nocuń, oraz firma GRID

Modele zostały opracowane na podstawie nagrań video z badań USG. Niezwykłym dla nas jako zespołu doświadczeniem była nauka odczytywania szaro-białych obrazów, które w przyszłości stały się namacalnym modelem 3D.

ŚWIATOWA PREMIERA MIAŁA MIEJSCE W KRAKOWIE 04.12.2015

Premiera projektu odbyła się w hotelu Ibis podczas Małopolskich Warsztaów Ultrasonograficznych. Do uczestnictwa oprócz światowej klasy kardiochirurgów zaproszono media. Pomysłodawcy projektu po premierze gościli w największych Polskich stacjach telewizyjnych, TVN, TVP oraz rozgłośniach radiowych.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków