Unicard – obsługa marketingowo-kreacyjna

Ene Due Rabe – jedyne takie przedszkole na podkarpaciu Goszcza na wrzosowej
Klient: Unicard
Zakres: Grafika 3D, Strategia, ATL i BTL
Strona www: unicard.pl

Tworzymy bezpieczny świat.

Unicard od przeszło dwudziestu lat jest liderem na rynku nowoczesnych technologii rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Z Unicardem współpracujemy nieprzerwanie od 2012 roku. Wspieramy ich swoją wiedzą w działaniach marketingowych oraz strategicznych.

ZADANIE I CEL

Obsługa marketingowo-kreacyjna

Unicard jest jednym z naszych pierwszych klientów. Na przestrzeni lat w miarę wzrostu zaufania powierzał nam coraz poważniejsze działania nad ich marką oraz produktami. Obecnie obsługujemy Unicard w zakresie marketingu 360 stopni. Z naszą pomocą dumnie prezentują się na targach branżowych, wdrażają nowe produkty podparte zawsze merytorycznymi I mocno wizualnymi prezentacjami.

Było marketingowo teraz będzie kreacyjnie, a właściwie produkcyjnie, bo o produktach unikardu napiszemy. W kwestii automatów biletowych pewno powiedziano już sporo. Ale na pewno nie wszystko. Z takiego też założenia wyszliśmy projektując automat biletowy dla firmy Unicard. W urządzeniu zastosowaliśmy eleganckie szkło hartowane, dzięki temu automat nabrał prestiżowego wyglądu. Biletomat był drugim urządzeniem które zaprojektowaliśmy dla firmy Unicard. Pierwszym został szklany czytnik przeznaczony dla biurowców wysokiej klasy – Glass Mifare.

Kolejne lata przed nami

Unicard jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. Obecny trend wpisujący się w charakterystykę „Smart City” napędza branżę. Zatem przed nami jeszcze setki kreatywnych godzin i projektów, z którymi będziesz miał styczność jadąc autobusem, wchodząc do biura, czy kupując bilet na przystanku.

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków