Bez zbędnego pisania sprawiamy, że Ty albo Twój produkt zostaniecie zauważeni. Projektujemy koncepcje marketingowe i wdrażamy rozwiązania szyte na miarę. Dotleniamy firmy i pozwalamy im odetchnąć pełną piersią. Stale doskonaląc swój warsztat jesteśmy na bieżąco z trendami kreacyjnymi i koderskimi.
Przemyślane działania zawsze owocują, dlatego nie oszczędzamy czasu na koncepcję Twojej marki. Wierzymy że nasze zaangażowanie pozwoli wzbić Twój biznes na nowy poziom jakości.

Znamy się na swojej pracy, od lat doradzamy podsuwając optymalne rozwiązania.
Nie bez powodu przecież 80% naszych klientów pochodzi z polecenia.

Witaj, jesteś w dobrych rękach!

Zobacz w jakich obszarach ci pomożemy

Strony i portale www
Sklepy internetowe
Systemy dedykowane

Wdrażamy użyteczne, atrakcyjne wizualnie i intuicyjne serwisy www. Dobrze wiemy, że w obecnych czasach strona www jest jednym z pierwszych punktów styczności z Twoją marką.

Branding

Opracujemy pełną identyfikację wizualną Twojej firmy lub produktu. Od koncepcji logotypu, poprzez storytelling, a na wydruku wizytówek kończąc. Budujemy silne i zauważalne brandy, pomagamy im rosnąć używając kanałów online i offline.

Grafika 3D
Wizualizacje

Tworzymi wizualizacje produktów komercyjnych, których wizja jest jeszcze na papierze architeków czy projektantów. Od lat ściśle współpracujemy z rynkiem deweloperskim, opracowując wizualizacje, które pozwalają w szybszym tempie sprzedawać mieszkania czy domy.

Strategia

Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie narzędzia i pomysły pozwalające na maksymalne oddziaływanie na Twoją grupę docelową. Niezalęznie czy ruszasz ze sklepem internetowym, produktem czy usługą, odpowiednio dobrana strategia działań, pozwoli wyróżnić Twój biznes na tle konkurencji.

ATL i BTL

Prowadzimy kampanie w mediach masowych i akcje skierowane do konkretnego odiorcy. W naszych działaniach wykorzystujemy wszystkie możliwe kanały konwencjonalne oraz te niestandardowe. Współpracujemy z infulencerami. Z nami możesz być pewien, że zostaniesz zauważony :)

Facebook, Analytics i AdWords

Podobno Google i Facebook wie o nas wszystko. Wszystkiego może nie, ale bardzo dużo. Prowadzimy Funpage Facebook, wdrażamy kampanie AdWords. Wszystkie nasze działania mierzymy i przesyłamy raporty do klientów. Dokładnie wiesz za co płacisz. U nas zdanie “akcji wizerunkowej nie da się zmierzyć” nie istnieje.

Kontakt

Masz pytania? Na wszystkie z przyjemnością odpowiemy

BrandOxygen
Tadeusza Szafrana 5A/107
30-363 Kraków