ATL i BTL

RADIO/ PRASA/ OOH

Chcesz zaistnieć w szeroko pojętych mediach? Dotrzeć do klientów którzy obecnie przemieszczają się tramwajem, stoją w korkach czy spacerują ulicą?

Realizujemy kampanie mediowe przygotowując strategię, grafikę, hasła i plan wdrożenia poszczególnych jej etapów. Używamy wszystkich dostępnych kanałów. Współpracujemy bezpośrednio z dostawcami mediów, negocjując nalepsze stawki.

notebook

KONTENT VIDEO

Komunikacja Video coraz szerzej wbija się w rzeczywistość internetową. Od tej promowanej przez Facebooka poprzez klasyczne kanały YT, czy Vimeo. W czasach gdzie ludzie bardziej oglądają niż czytają reklama idąca w kierunku wartościowego video jest naturalnym krokiem na przód.

Video zdecydowanie urozmaica i skraca sposób podania informacji. Często dużo łatwiej jest coś pokazać niż opisać. Wzbogacenie marketingu internetowego o video w znacznym stopniu podnosi docieralność reklamy do grupy docelowej wpływając pozytywnie na ROI. Jaki powinien być video content marketing? To zależy od tego co chcemy przekazać naszemu klientowi, ale generalnie powinien zawierać kilka podstawowych zasad. Czyli: poruszający, interesujący, zabawny, wzruszający, intrygujący, oryginalny.

notebook

Konkursy i loterie konsumenckie

Organizujemy i prowadzimy loterie konsumenckie. Od kilku lat jesteśmy partnerem Banku Spółdzielczego w zakresie akcji o nazwie Autolokata.

Jeśli chcesz przyciągnąć nowych klientów taką formą reklamy, a nie masz pomysłu na jej realizację, trafiłeś pod właściwy adres. Dobierzemy optymalne rozwiązania i łącząc nasze kompetencje pomożemy Ci dotrzeć do właściwej grupy docelowej.

desktop
desktop