Facebook, Analytics i AdWords

Prowadzenie fanpage i kampanie Facebook ADS

Chcesz wzmocnić wizerunek Twojej firmy czy produktu? Chciałbyś zwiększyć grono odbiorców? Bądź zatem tam gdzie oni. Gdzie? Na Facebooku! Czyli największym portalu społecznościowym na świecie. Spore grono Twoich klientów ma tam konto, zatem naturalnym jest, abyś również i tym kanałem się z nimi komunikował.

Ciekawy i interesujący fanpage to klucz do sukcesu Twojej marki w mediach społecznościowych. Co zrobimy dla Ciebie? Będziemy aktywnie prowadzić Twój fanpage, od klasycznych wpisów po kampanie reklamowe Facebook Ads. Dotrzemy z Twoją reklamą do odpowiednio sprofilowanej grupy docelowej wyświetlając ją tylko tym osobom które na nią zareagują.

Analiza zebranych danych - Google Analytics

Wszystkie nasze działania są mierzalne. Powiemy Ci jak wiele osób odwiedza Twoją stronę www, co na niej robią, jakiej są płci w jakim wieku, a to tylko niewielka część z informacji, które monitorujemy.

Jeśli prowadzisz sklep, będziesz wiedział dlaczego klienci czasem nie dokonali zakupu i jak poprawić daną sekcję strony, abyś sprzedawał więcej i częściej. Google wie wszystko, no... prawie wszystko. I my to prawie potrafimy odpowiednio interpretować przekuwając na Twoją przewagę w biznesie.

Kampanie AdWords - czyli bądź widoczny

Zastanawiałeś się, dlaczego np, szukając butów sportowych w sieci za chwilę w kilku miejscach na różnych stronach www wyświetla Ci się reklama z butami które chciałeś kupić? Jedną z odpowiedz jest Google AdWords. Czyli świetne narzędzie promocji stron internetowych. Wystarczy, że użytkownik wpisze w Google odpowiednie słowa kluczowe, a my zadbamy o to, aby Twoja strona znalazła się na szczycie listy wyszukiwania, a jej reklama pokazywała się zainteresowanej grupie docelowej. Prowadzimy i optymalizujemy kampanie AdWords, dzięki nam nie będziesz przepalał budżetu reklamowego i wykorzystasz go z maksymalną wydajnością.