Grafika 3D i wizualizacje

WIZUALIZACJE I ANIMACJE 3D

Budując komunikację wizualną dla naszych klientów bardzo często korzystamy z grafiki 3D i wizualizacji. W obecnych czasach właściwie większość reklam generowanych jest komputerowo. Niezależnie czy chcesz pokazać zaprojektowaną na nowo kasę fiskalną, przewagi konkurencyjne produktu, czy przedstawić powstający dopiero biurowiec. Dla nas nie ma ograniczeń!

Współpracujemy ściśle z projektantami i architektami Tworząc reklamy na światowym poziomie.

notebook

PROTOTYPY PRODUKTÓW

Masz produkt na kartkach kreślarskich? Chciałbyś zobaczyć go przestrzennie, poprawić detale? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Budujemy realistyczne modele 3D, przystosowujemy je pod druk 3D, dzięki temu rysunek, który jeszcze chwilę temu był na papierze staje się rzeczywistością.

W zakresie prototypowania bardzo ściśle współpracujemy z firmą Unicard S.A dostarczając im projekty produktów w nowoczesnym, odświeżonym wydaniu. Od czytników zbliżeniowych po automaty biletowe. Masz produkt który wygląda jak z ubiegłej epoki? Z naszą pomocą zyska nowy, przyciągający wzrok wygląd.

notebook

WZORNICTWO

Z pomocą grafiki 3D opracowujemy nowe wzory urządzeń i produktów.

Najlepszym przykładem naszych działań jest projekt Serce 3D. W oparciu o konsultacje z kardiochirurgami i materiały USG zbudowaliśmy komputerowo ponad czterdzieści wad rozwojowych serca dziecka w życiu płodowym. Z pomocą najnowszych technologii projekt komputerowy został zmaterializowany. Obecnie modele serc są sprzedawane na całym świecie jako materiał dydaktyczny dla studentów, lekarzy i rodziców.

notebook
Zdjęcie – Łukasz Kadula