Strategia

WPROWADZANIE NOWEGO PRODUKTU

Masz ciekawy produkt, ale nie wiesz co zrobić, aby został zauważony na półce w sklepie, a co najważniejsze w świadomości konsumentów? Nie musisz. My wiemy. Nasze wdrożenia możesz spotkać na codziennych zakupach w markecie czy w sklepie online.

Od zaprojektowania strategii marki, poprzez przewagi konkurencyjne, opakowania, a na opiece nad produkcją i wdrożeniu do sprzedaży kończąc. Mamy pomysł na Twój produkt i narzędzia, które pozwolą go sprzedać.

notebook

OPRACOWANIE NARZĘDZI

Zastanawiasz się jakie narzędzie i kanał sprzedażowy będzie dla Ciebie najlepszy? Aplikacja online czy offline? Natywna czy hybrydowa? Sklep czy strona www? Podpowiemy i opracujemy właściwe działania pozwalające sprzedawać Ci więcej i częściej. Mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala na profesjonalne doradztwo. Zauważymy Twoją przewagę.

notebook

DZIAŁANIA ONLINE I OFFLINE

UBIERAMY FIRMY W TO CO NAJLEPSZE

Od lat wspieramy naszych klientów w działaniach online i offline. Ubieramy graficznie i dotleniamy ich biznes. Wierzymy w komunikację odporną na adblocka. Budujemy kontent video i współpracujemy z influencerami.

Zadbamy o Twoją markę w mediach społecznościowych. Pomożemy dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Zakomunikujemy klientom Twoje przewagi, budując spójny i mocny przekaz.

notebook