Strony i portale www, sklepy internetowe, systemy dedykowane

INTUICYJNE PRZEGLĄDANIE TREŚCI

Z pewnością spotkałeś się w internecie z witrynami, w których ciężko było Ci odszukać interesujące Cię informacje. Bardzo często takiemu stanowi rzeczy winny jest nieintuicyjny UX strony. Czyli innymi słowy - użytkownik gubi się na witrynie. W naszych realizacjach największy nacisk stawiamy głównie na użyteczność. Pracę nad stroną zawsze zaczynamy od stworzenia blokowej mapy UX. Na jej podstawie w przyszłości powstaje grafika. UX jest tym fundamentem, który buduje intuicyjną komunikację na linii klient-marka. Nasza wiedza pozwala nie tylko na intuicyjną nawigację po stronie, ale również prowadzenie oczu i kursora klienta w te sektory strony, na których nam zależy.

notebook

MOBILNOŚĆ I MULTIFUNKCJONALNOŚĆ

Obecnie ponad połowa użytkowników internetu to użytkownicy mobilni. Procent ich udziału w sieci z roku na rok rośnie. Otwórz się na nich. Nie trać klientów którzy przeglądają Twoją witrynę na telefonie czy tablecie. Nasze realizacje z zakresu online są zawsze odpowiednio wyskalowane i dostosowane do użytkownika mobilnego. Bardzo często wygląd wersji na telefonach znacząco różni się od tej desktopowej. Wszystko po to, aby przeglądanie Twojej strony czy sklepu na małym wyświetlaczu było nadal intuicyjne i proste.

notebook

AUTORSKI SYSTEM CMS

Lata doświadczeń sprawiły, że zbudowaliśmy nasz autorski system do zarządzania treściami na stronie. Dzięki niemu nasi klienci w łatwy sposób edytują kontent tekstowy czy dodają zdjęcia do galerii. BOXcms to narzędzie szyte na miarę i dostosowane do Twoich potrzeb.

Jeśli natomiast jesteś przyzwyczajony do pracy na Wordpressie - czyli najpopularniejszym silniku CMS na świecie, nie stanowi to dla nas problemu. Zbudujemy stronę której obsługa zostanie realizowana przez panel WordPress-a.

notebook
desktop

SKLEPY, KTÓRE SPRZEDAJĄ

Masz sklep internetowy, lub sprzedajesz produkty przez allegro, ale efekt jest słaby? Zdiagnozujemy Twój problem i podsuniemy optymalne rozwiązania, tak abyś i Ty dołączył do grona naszych klientów, których jedynym problemem jest zdążenie na czas z zapakowaniem sprzedanych produktów.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasze sklepy opieramy o sprawdzone silniki sprzedażowe. Bazujemy na PrestaShop oraz przy większych realizacjach Magento. Wiedza oraz własne studio do fotografii produktowej pozwala pomóc w profesjonalnej prezentacji sprzedawanych przedmiotów. Chcesz sprzedawać więcej? Zacznij profesjonalnie wyglądać w sieci i wyjdź naprzeciw swoim przyszłym klientom.

SYSTEMY DEDYKOWANE

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy wiele narzędzi dedykowanych, od systemów rezerwacyjnych na największe eventy w kraju - m.in Festiwal Terra Madre w ICE Kraków, który obsłużył już tysiące osób, po modułowe narzędzia pozwalające na rezerwację stolika wraz z wyborem dań czy rozbudowany system backendowy Krakowskie Smaki gdzie użytkownicy komponują własne dania z dowozem do domu czy biura. Szyjemy na miarę i jak każdy produkt na miarę nasze są idealnie dopasowane do oczekiwań i wytycznych naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Na pewno spotkałeś się z historiami o włamaniach i kradzieży wrażliwych danych z witryn internetowych. W naszej pracy sprawdzamy wielopoziomowo kod w poszukiwaniu błędów, które mogą przyczynić się do ataku. Stosujemy najnowsze trendy z zakresu bezpieczeństwa i wielokrotnie szyfrujące algorytmy, wszystko po to aby strony i systemy naszych klientów były maksymalnie szczelne.

notebook