5 aplikacji, które pomogą Ci urozmaicić swoje Instagram Stories - Brandoxygen : Brandoxygen

5 aplikacji, które pomogą Ci urozmaicić swoje Instagram Stories

Zastanawiasz się, jak stworzyć Instagram Stories, które przyciągną uwagę każdego? W jaki sposób uzyskać unikalne i niebanalne filmy oraz grafiki? Przedstawiamy 5 aplikacji, które z pewnością wyróżnią Twoje relacje na tle innych i przyciągną większą liczbę obserwatorów!

Font Candy

To jedna z aplikacji pozwalających na tworzenie atrakcyjnych treści tekstowych i umieszczanie ich na zdjęciach. Aplikacja pozwala na wykorzystanie symboli, emoji oraz ciekawych kształtów, np. ramek i podkreśleń. Znajdziemy w niej 45 czcionek, gotowe szablony dostosowane do odpowiedniego formatu posta w różnych mediach społecznościowych, także na Insta Stories.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Appstore. Występuje w dwóch wersjach: płatnej i darmowej. Wersja bezpłatna zawiera tylko niektóre dodatki, inne będą występowały ze znakiem wodnym.

Adobe Spark

Adobe Spark to aplikacja dająca możliwość tworzenia kreatywnych postów dostosowanych do różnych formatów infografik oraz mediów społecznościowych. Dzięki aplikacji możemy stworzyć wyjątkowe Insta Stories. Jeśli zdecydujemy się na wersję Premium, możemy tworzyć bardziej zaawansowane projekty. Aplikacja pozwala na łączenie klipów wideo, zdjęć z dynamicznymi efektami kinowymi. To szczególnie ważna funkcja, jeśli planujesz dodawanie dynamicznych treści w swoich relacjach.

Adobe Spark

Inshot

To przykład edytora zdjęć i wideo. Dzięki niemu zmontujemy krótki film na Stories. Na zdjęcia możemy nanosić teksty, emoji oraz filtry. Aplikacja daje nam możliwość zmiany proporcji obrazu, przycinania kadru oraz dodawania efektu rozmycia. Możemy także dokonać zmiany koloru tła lub dodać napis do nagrania.

Billar

Aplikacja, dzięki której Twoje Stories zabłyśnie i to dosłownie! Narzędzie pozwala na dodawanie efektu „sparkle” do filmów oraz zdjęć. Zaskocz wszystkich noworocznym, karnawałowym Stories! Dodaj blasku do swoich relacji, a z pewnością zaskoczysz odbiorców.

Billar

Diptic

Dzięki tej aplikacji  mamy możliwość łączenia ze sobą kilka zdjęć lub elementów w formę kolaży. Znajdziemy w niej prawie 200 szablonów kolaży, w których można dostosować szerokość, kolory, filtry, szablony obramowań lub tła.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.