7 narzędzi do Instagrama, które musisz poznać - Brandoxygen : Brandoxygen

7 narzędzi do Instagrama, które musisz poznać

Zastanawiasz się, jaka aplikacja pomoże Ci zbudować swój profil na Instagramie? Przygotowaliśmy listę 7 narzędzi, które na pewno wyróżnią Twoją markę w Internetach i sprawią, że prezentowane przez Ciebie treści będą atrakcyjne.

Dla miłośników hashtagów – HashMe

Instagram bez hashtagów jest jak rzeka bez wody. To za ich pomocą docierasz do interesujących treści lub lokalizacji. Najważniejszym zadaniem, które stoi przed każdym “Instagramowiczem” jest dodanie jak największej liczby hashtagów (maksymalnie 30) związanych z tematem. Bądźmy szczerzy – nie zawsze jesteśmy mistrzami kreatywności. Aplikacja HashMe pozwala na odnalezienie hashtagów związanych z konkretnym tematem. Narzędzie kojarzy wpisany przez nas hashtag z innymi. Możesz też wgrać zdjęcie, a apka dobierze najlepszą (jej zdaniem – więc sprawdź to przed publikacją) kompozycję hashtagów.

Dla miłośników hashtagów – HashMe

Dla fanów zapętleń – Boomerang

Aplikacja, która zagościła na stałe w ekosystemie Instagrama. Boomerang pozwala na nagrywanie krótkich animacji ze zdjęć wykonanych w serii. Nie jest to jednak zwykły gif, a zapętlony! Tzw. “boomerang” (tak też nazywamy tego typu “mini-filmy”) możesz udostępnić nie tylko na Instagramie, ale także na Facebooku lub zapisać w telefonie.

Dla leniuszków contentu – Repost

Aplikacja, która pozwoli Ci na dzielenie się treścią innych autorów, to znaczy udostępnianie ich postów. Pamiętaj o tym, aby oznaczyć na zdjęciu autora oraz dodać ikonkę informującą o tym, że dana treść jest “repostowana”. Dziel się wartościowym contentem i doceniaj kreatywnych autorów.

Dla leniuszków contentu – Repost

Dla zapominalskich – Later.com

Narzędzie, dzięki któremu z łatwością zaplanujesz swoje posty na Instagramie. Jak działa? Wysyła Ci przypomnienie na telefon o czasie publikacji danego wpisu. Pozwala także na ściągnięcie wcześniej przygotowanego tekstu oraz hashtagów. Możesz także repostować treści bez konieczności ściągania dodatkowej aplikacji. To bardzo wygodne!

Dla tych, którzy boją się Photoshopa – Snapseed

To jedna z najpopularniejszych aplikacji do obróbki zdjęć na Instagramie. Dokonaj wyboru spośród 3 głównych modułów: narzędzia, filtry, elementy poprawy twarzy i ciesz się idealnym zdjęciem. Możesz korzystać z podstawowych funkcji aplikacji, np. przycinanie zdjęć lub bardziej zaawansowanych, np. balans bieli. W module “elementy poprawy twarzy” dokonasz korekty oczu lub wygładzisz skórę.

Dla tych, którzy boją się Photoshopa – Snapseed

Dla tych, który boją się jutra – InstaPort

Idealna aplikacja dla tych, którzy obawiają się, że nie zawsze będą mogli przeglądać wybrane zdjęcia na Instagramie – Zuckerberg zabierze im dostęp lub ktoś skasuje ich ulubione posty.
Dzięki narzędziu możesz ściągnąć zdjęcia oraz filmy z konkretnego profilu, a następnie zapisać je na swoim dysku. Odpowiednik Dinsta i InstaSave – to od Was zależy, jaki design apki wolicie.

Dla “bogaczy” – Over

To jedyna płatna aplikacja w tym zestawieniu. Jej koszt to prawie 11$. Jak ją scharakteryzować? Canva dla Instagrama – to najbardziej trafne określenie. Co łączy ją z Canvą? Przede wszystkim – jest wyjątkowo prosta i charakteryzuje się podobną stylistyką (kolory, szablony, elementy graficzne, czcionki). Narzędzie pomoże Ci ożywić Twój profil i dodać mu indywidualnego charakteru – w końcu aplikacja nie należy do najpopularniejszych.
Uwaga – dostępna tylko na App Store.

Dla “bogaczy” – Over

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.