AdWords - Brandoxygen : Brandoxygen

OPIEKA NAD MARKĄ

/ AdWords /

Social media
Notice: Undefined offset: 3 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 108

AdWords czyli co?

AdWords to system reklamowy Google, który umożliwia wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Google oraz w sieci reklamowej. Reklamy AdWords są bardzo skutecznym narzędziem, ponieważ trafiają bezpośrednio do określonej grupy docelowej, wpisującej w wyszukiwarkę interesującą ich frazę. AdWordsy możemy tworzyć na podstawie podanych przez Klienta słów kluczowych lub na konkretnych, tematycznych stronach internetowych. Ten rodzaj reklam daje ogromne możliwości, pozwala dotrzeć do wąskiej grupy docelowej w określonym miejscu i czasie, umożliwia również elastyczne manewrowanie budżetem, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Zalety AdWords

  • ogromny zasięg, możliwość dotarcia do 96% populacji internautów,
  • możliwość bardzo dokładnego określenia grupy docelowej,
  • dopasowanie treści reklam do konkretnych grup użytkowników,
  • pełna kontrola nad budżetem,
  • prostota i krótki czas oczekiwania na efekty,
  • dokładne statystyki i raporty skuteczności,
  • możliwość zatrzymania kampanii w dowolnym momencie,
  • płatność jedynie za efekt - czyli realnego klienta

Analiza konwersji

Emitując jakiekolwiek reklamy w sieci, niezależnie od tego, czy są to reklamy AdWords czy kampanie na Facebooku, zwykle zależy nam na osiągnięciu jakiegoś celu, czyli np. klient ma dokonać zakupu, zapisać się do newslettera, wypełnić formularz kontaktowy czy wykonać jakąkolwiek inną czynność, na której obecnie nam zależy. Analiza konwersji polega na sprawdzeniu ścieżek, jakimi porusza się użytkownik po stronie www, do której go kierujemy i w jaki sposób reaguje na reklamę.

Remarketing

Często zdarza się, że wejdziemy do sklepu internetowego, spodoba nam się produkt i bylibyśmy skłonni go zakupić, ale jesteśmy akurat w tramwaju, w pracy czy w innym miejscu, które nie sprzyja robieniu zakupów online. Zamykamy więc sklep i… często zapominamy o produkcie. Remarketing służy właśnie temu, by w odpowiednim momencie, po tym jak użytkownik opuści już stronę www, przypomnieć mu o produkcie, który oglądał. Tego rodzaju reklama jest bardzo skuteczna – trafiamy do osób, które na pewno są zainteresowane produktem i istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednak zdecydują się na zakup.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.