Animacje - Brandoxygen : Brandoxygen

GRAFIKA 3D I KONTENT VIDEO

/ animacje /

Wizualizacje 3D Filmy reklamowe

Reklamy telewizyjne to w większości generowane komputerowo animacje

Tworzymy animacje 3D, 2D, animacje do prezentacji, animacje postaci, scen, produktów, obiektów i innych.

Animacje 3D mogą być osobnymi, stanowiącymi całość produkcjami lub mogą powstawać jako uzupełnienie treści, które są prezentowane w dłuższych filmach czy spotach reklamowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu animacji dla Klientów z różnych branż, a nasze realizacje zawsze spotykają się z pozytywnym odbiorem zarówno naszych Klientów, jak i końcowych odbiorców, do których produkcje są skierowane. Prace rozpoczynamy od tworzenia modeli postaci i produktów oraz bardziej zaawansowanych scen i elementów, które w późniejszych etapach realizacji projektu są „ożywiane” i animowane. Znamy się na tym, co robimy i robimy to dobrze!

Animacje filmowe

Tworzymy animacje 3D wykorzystywane w filmach i grach komputerowych. Tego rodzaju materiały dają nieograniczone możliwości – pozwalają stworzyć nową, nieistniejącą postać czy wykreować świat, po którym poruszają się bohaterowie. Wszystkie elementy animacji mogą być stworzone od zera, spersonalizowane i przygotowane bezpośrednio pod oczekiwania klienta. I to wszystko przy mniejszym nakładzie kosztów, niż przy realizacji tradycyjnego filmu, do którego produkcji potrzebujemy kamer, operatorów, oświetlenia oraz aktorów.

Animacje produktowe

Tego rodzaju animacje to jedna z najbardziej atrakcyjnych form przedstawienia produktu. Za pomocą animacji możemy pokazać produkt, którego fizycznie nie ma jeszcze na rynku, jest w trakcie produkcji lub dopiero w fazie przygotowania. Taki rodzaj prezentacji daje dużo więcej możliwości niż tradycyjny film – pozwala pokazać wszystkie funkcjonalności produktu, zajrzeć do jego wnętrza lub ukazać zasadę działania.

Animacje reklamowe

Codziennie, często nie będąc nawet tego świadomymi, oglądamy animacje reklamowe, które trafiają do nas za pomocą telewizji czy internetu. Reklamy często animowane są w całości, animacje mogą stanowić również jedynie część całej produkcji i być jej uzupełnieniem oraz rozwinięciem. Animacje reklamowe powinny w jasny, prosty i zachęcający sposób przedstawić produkt lub usługę oraz zachęcić klientów do zapoznania się z ofertą firmy. Możesz być pewien – nasze filmy reklamowe zawsze spełniają swoje cele!

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.