Co robimy? - Brandoxygen : Brandoxygen

Dotleniamy firmy i pozwalamy im odetchnąć pełną piersią!

Sprawimy, że Ty lub Twój produkt zostaniecie zauważeni. Projektujemy koncepcje marketingowe i wdrażamy rozwiązania szyte na miarę. Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie projektowania, programowania oraz kreacji. Stale doskonalimy swój warsztat, uczestniczymy w szkoleniach i codziennie uczymy się nowych rzeczy. więcej...

Tylko przemyślane działania przyniosą długofalowe skutki, dlatego poświęcamy dużo czasu na opracowanie koncepcji i strategii Twojej marki. Znamy się na swojej pracy, od lat doradzamy, pomagamy i wybieramy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Nie bez powodu przecież 80% naszych klientów pochodzi z polecenia.

Jesteś w dobrych rękach!

Zobacz w jakich obszarach ci pomożemy

Strony www

Strona www jest jednym z pierwszych miejsc, w których klient może spotkać się z Twoją marką. Wdrażamy użyteczne, atrakcyjne wizualnie i intuicyjne serwisy www, które sprawią, że klient zostanie z Tobą na dłużej.

Grafika 3D i kontent video

Tworzymy wizualizacje produktów komercyjnych, których wizja jest jeszcze na papierze architektów czy projektantów. Opracowujemy wizualizacje domów i osiedli, przygotowujemy prototypy produktów oraz tworzymy atrakcyjne materiały video.

Strategia

Od dobrze dobranej strategii wszystko się zaczyna. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie narzędzia i pomysły pozwalające na skuteczne dotarcie do Twojej grupy docelowej. Przygotowana przez nas strategia sprawi, że Twój biznes wyróżni się na tle konkurencji.

Opieka nad marką

Podobno Google i Facebook wie o nas wszystko... wszystkiego może nie, ale bardzo dużo. Prowadzimy profile w mediach społecznościowych oraz wdrażamy kampanie AdWords. Wszystkie nasze działania mierzymy, a efekty przekazujemy klientom w formie raportów. Dokładnie wiesz, za co płacisz.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.