Filmy reklamowe - Brandoxygen : Brandoxygen

GRAFIKA 3D I KONTENT VIDEO

/ filmy reklamowe /

Animacje
Notice: Undefined offset: 3 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 108

Filmy korporacyjne i wizerunkowe

Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu filmów wizerunkowych i korporacyjnych. Współpracowaliśmy z dużymi Klientami, dla których najważniejsza była wysoka jakość usług i zastosowanie najnowszych technologii.

Filmy wizerunkowe tworzone są zarówno dla pracowników firmy, jak i dla partnerów biznesowych, kontrahentów i klientów. Tego rodzaju materiały video są świetnym sposobem na zaprezentowanie historii, wartości i zasad panujących w firmie. Dobrze wykonane produkcje filmowe budują pozytywny wizerunek firmy w oczach pracowników, jak i osób z zewnątrz. Filmy wizerunkowe mogą zostać uzupełnione o dopasowane animacje 2D lub 3D, napisy czy głos lektora. Decyzja należy do Ciebie.

Relacje z eventów

Przygotowujemy relacje filmowe z imprez integracyjnych, rocznic, pikników i innych wydarzeń, w których uczestniczy firma.

Tego rodzaju relacje są nie tylko materiałem dla obecnych pracowników, ale również skutecznym elementem promocyjnym i budującym wizerunek firmy. Warto pokazywać, że praca to nie tylko codzienne obowiązki, spotkania, deadliny i tabelki w Excelu. Tego rodzaju filmy są również materiałem, który często przyciąga nowych pracowników i pozwala im zapoznać się z działalnością firmy od tej drugiej, luźniejszej i bardziej prywatnej strony.

Filmy instruktażowe – produkcja i montaż

Tworzone przez naszych specjalistów filmy instruktażowe w prosty, przejrzysty i niepozostawiający wątpliwości sposób przedstawiają sposób działania danego produktu lub instrukcję obsługi dowolnego urządzenia. Zajmujemy się również produkcją filmów szkoleniowych o różnorodnej tematyce, przedstawiając treści w ciekawy, ułatwiający zrozumienie sposób. Odpowiedni dobór tonu, stylistyki i formy jest niezwykle ważny w filmach, które mają za zadanie przekazanie wiedzy.

Oferujemy filmy instruktażowe, które:

  • prezentują produkt i zasadę jego działania,
  • są materiałem szkoleniowym w firmach

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.