Facebook - Brandoxygen : Brandoxygen

OPIEKA NAD MARKĄ

/ facebook /


Notice: Undefined offset: -1 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 129
Social media

Miejsce kontaktu z ludźmi

Media społecznościowe, w tym przede wszystkim Facebook, są miejscem, w którym spotykają się ludzie.

Oczywiście są one również świetnym narzędziem biznesowym, jednak przede wszystkim opierają się na dyskusjach, komentarzach i opiniach realnych osób. Teoretycznie na stronie internetowej również jest możliwość umieszczenia opinii o firmie, jednak tego rodzaju przekaz jest dużo mniej wiarygodny, niż komentarze na Facebooku. W social mediach wypowiadają się osoby, których tożsamość często łatwo można sprawdzić oraz zweryfikować, czy dana opinia jest prawdziwa, czy wystawiona przez pracownika firmy.

Obecność na Facebooku to konieczność

Fanpage marki to często pierwsze miejsce, w którym potencjalny Klient szuka informacji o usłudze czy produkcie. Profil na Facebooku ma tę przewagę nad stroną internetową, że nie jest jednostronnym komunikatem. Wchodząc na stronę www możemy zobaczyć jedynie to, co sama firma napisała o sobie. Zaglądając na fanpage możemy już szerzej spojrzeć na działalność firmy, dzięki komentarzom i opiniom, jakie wystawiają inni użytkownicy Facebooka. Właśnie dlatego odpowiednio prowadzony i moderowany fanpage jest koniecznością i nie należy z niego rezygnować.

Strategia - bez planu ani rusz

Zanim przystąpimy do założenia czy prowadzenia profilu na Facebooku, przygotowujemy szczegółową strategię działania. To w niej określamy, jakie są mocne i słabe strony firmy, jakie cele chcemy osiągnąć, jakich narzędzi będziemy używać i z jaką częstotliwością będziemy publikować posty. To w tym momencie zajmujemy się również analizą konkurencji oraz materiałów, które dotychczas były umieszczone na profilu Twojej marki (wyjątkiem jest przypadek, kiedy od zera zakładamy nowy fanpage).

Jak przyciągamy fanów?

  • interesująca i merytoryczna treść postów
  • organizujemy konkursy - to najlepszy sposób na organiczny zasięg postów
  • szybka reakcja na komentarze fanów
  • przyciągająca oprawa wizualna profilu

Raportowanie działań

Dobrze wiemy, że chcesz być na bieżąco informowany o tym, jakie działania zostały zrealizowane, jakie reklamy emitowaliśmy w danym miesiącu i jakie efekty osiągnęliśmy. Właśnie dlatego po zakończeniu każdego miesiąca otrzymasz od nas raport podsumowujący wszystkie działania przeprowadzone w danym okresie czasu wraz z wykresami obrazującymi efekty oraz wnioskami na przyszłość. Raporty przygotowujemy korzystając ze specjalistycznych narzędzi analitycznych, które umożliwiają nam dokładne podsumowanie tego, co działo się na fanpage’u.

Regularne wpisy

W social mediach najważniejsza jest regularność. Na nic ciekawe, wartościowe i mogące zainteresować odbiorców wpisy, jeśli będą pojawiać się raz czy dwa razy w miesiącu. Tak nieregularne publikacje z pewnością nie dotrą do oczekiwanej liczby odbiorców. Właśnie dlatego nasze usługi zaczynają się od 8 postów w miesiącu – to minimum, dzięki któremu możemy zachować ciągłość komunikacji oraz sprawić, że profil będzie żył i przyciągał coraz więcej nowych odbiorców.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.