Grafika 3D i kontent video - Brandoxygen : Brandoxygen

GRAFIKA 3D
I KONTENT VIDEO

Strategia Opieka nad marką

WIZUALIZACJE I ANIMACJE 3D

Wizualizacje i animacje 3D to nasza specjalność – to właśnie od nich rozpoczęła się historia naszej firmy.

Tworzymy animacje 3D, mogące pełnić funkcję spotów reklamowych, filmów korporacyjnych, instruktażowych, czy szkoleniowych. Zajmujemy się produkcją animacji produktowych, reklamowych i filmowych – nasza szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dopasowanie formuły animacji bezpośrednio do oczekiwań Klienta. Wizualizacje 3D natomiast umożliwiają przedstawienie dowolnego produktu, obiektu w realistyczny i atrakcyjny sposób. Nie ważne, czy chcesz przedstawić zaprojektowaną na nowo kasę fiskalną czy pokazać powstające dopiero osiedle – podejmiemy się każdego wyzwania.

Współpracujemy ściśle z projektantami i architektami Tworząc reklamy na światowym poziomie.

PROTOTYPY PRODUKTÓW

Masz projekt produktu na papierze, jednak przez produkcją chciałbyś zobaczyć, jak będzie wyglądał on w rzeczywistości? Zajmiemy się tym. Budujemy realistyczne modele 3D, przystosowujemy je pod druk 3D, dzięki czemu rysunek, który jeszcze chwilę temu był na papierze, staje się rzeczywistością.

Model przestrzenny dane dużo więcej możliwości, pozwala poprawić ostatnie detale i udoskonalić wygląd. Żaden, nawet najbardziej szczegółowy rysunek nie odda tego, co model, który możemy wziąć do ręki. Skorzystaj z tej możliwości i wprowadź na rynek dopracowany i przemyślany produkt – gwarantujemy – ma to bezpośredni wpływ na sukces późniejszej sprzedaży.

W zakresie prototypowania ściśle współpracujemy z firmą Unicard S.A, dostarczając im projekty produktów w nowoczesnym, odświeżonym wydaniu. Projektujemy różnego rodzaju produkty – od niewielkich czytników zbliżeniowych po duże automaty biletowe.

Masz produkt, którego wygląd nie zgadza się z aktualnie panującymi trendami? Z naszą pomocą zyska nowy, przyciągający wzrok wygląd.

KONTENT VIDEO

Materiały video to przyszłość – już teraz video jest najskuteczniejszą formą przekazywania informacji – to niepozostawiający wątpliwości i potwierdzony badaniami fakt. Dla naszych Klientów tworzymy materiały filmowe najlepszej jakości, które przyciągają odbiorców, zapadają w pamięć i zachęcają ich do powrotu. Nie od dziś wiadomo, że materiał wizualny jest lepiej zapamiętywany i zostawia po sobie lepsze wrażenie niż sam tekst. Skontaktuj się z nami i wykorzystaj pełne możliwości kontentu video.

FILMY REKLAMOWE

Odbiorcy, którzy każdego dnia bombardowani są dziesiątkami materiałów reklamowych, częściowo uodpornili się już na nie i nauczyli się je ignorować. My stworzymy dla Ciebie taki film reklamowy, który na długo pozostanie w pamięci Twoich potencjalnych klientów. Stawiamy na niestandardowe rozwiązania, oryginalne pomysły i wysokiej jakości poziom realizacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym reklamom, Twój produkt zostanie zauważony.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.