Jak to robimy? - Brandoxygen : Brandoxygen

STRONY WWW

/ jak to robimy? /


Notice: Undefined offset: -1 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 129
Strony wizerunkowe

PROSTE I INTUICYJNE PRZEGLĄDANIE

Treści, jakie chcemy przekazać na stronie internetowej są bardzo ważne, jednak na nic świetnie napisane opisy produktów i usług, jeśli poruszanie się po witrynie sprawia użytkownikowi problemy, a odszukanie interesujących go informacji zajmuje zbyt wiele czasu. Błędy w konstrukcji strony www zniechęcają potencjalnego klienta i sprawiają, że szuka on pomocy lub alternatywnej oferty u konkurencji. W naszych realizacjach bardzo dużą wagę przywiązujemy do użyteczności strony. Pracę nad witryną rozpoczynamy od stworzenia blokowej mapy UX – to na jej podstawie powstają wszystkie elementy strony internetowej. UX jest fundamentem, który buduje komunikację na linii klient-marka. Tworzymy strony o przejrzystej nawigacji oraz prowadzimy oczy klienta w te miejsca na stronie, na których najbardziej nam zależy.

AUTORSKI SYSTEM CMS

Wieloletnia praca z klientami, nieustanne poznawanie ich potrzeb i dobieranie rozwiązań pozwoliło nam na stworzenie autorskiego systemu do zarządzania treściami na stronie. BOXcms to narzędzie, dzięki któremu klienci w łatwy i intuicyjny sposób mogą samodzielnie edytować teksty oraz zdjęcia czy grafiki na swojej stronie.

PPrzygotowujemy również strony internetowe oparte na WordPressie. Jeśli jesteś przyzwyczajony do pracy na tym CMS-ie, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Stworzymy stronę, którą w pełni będziesz mógł obsługiwać przez panel WordPressa.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Podstawą każdego dobrze działającego sklepu internetowego jest sprawdzony, stabilny silnik sprzedażowy. W naszych realizacjach bazujemy na PrestaShop, a przy większych, bardziej rozbudowanych projektach, stawiamy na Magento. Dysponujemy własnym studiem fotografii produktowej, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom pełną, kompleksową obsługę – od przygotowania profesjonalnych zdjęć produktów, po stworzenie kompletnej strony www i sklepu internetowego.

SKLEPY, KTÓRE SPRZEDAJĄ

Sklep internetowy powinien być atrakcyjny dla oka, intuicyjny, prosty w obsłudze, ale przede wszystkim… musi sprzedawać. Jeśli Twój sklep internetowy lub profil na Allegro nie działa tak, jak powinien, jednak sam nie możesz znaleźć powodu i nie wiesz, dlaczego tak się dzieje, zgłoś się do nas! Dołącz do grona zadowolonych Klientów, których jedynym problemem jest to, by zdążyć na czas z pakowaniem zamówień.

SYSTEMY DEDYKOWANE

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu narzędzi dedykowanych. Przygotowywaliśmy systemy rezerwacyjne, które obsłużyły tysiące osób na największych eventach w kraju, m.in. na Festiwalu Terra Madre w ICE Kraków. W naszym portfolio znajdują się również modułowe narzędzia, pozwalające na rezerwację stolika w restauracji i jednoczesny wybór dań. Stworzyliśmy też rozbudowany system backendowy Krakowskie Smaki, dzięki któremu użytkownicy mogą komponować własne dania z dowozem do domu lub biura. Każdy z dostarczanych przez nas produktów jest dopasowywany bezpośrednio do oczekiwań i wymogów Klienta.

Wsparcie

U nas słowo “nie da się” nie istnieje.

Jesteśmy po to, aby nasi klienci otrzymywali produkt taki jaki sami chcielibyśmy otrzymać. Nie używamy dróg na skróty. Niezależnie czy zakończyliśmy budowę strony rok czy więcej temu, zawsze możesz do nas zadzwonić i z nami porozmawiać. Od lat naszym głównym celem jest jakość, a nie ilość wdrożeń. Nie bez powodu 80% naszych nowych klientów pochodzi z polecenia.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.