O nas - Brandoxygen : Brandoxygen

Jedna firma wiele środków wyrazu

Nasz zespół wywodzi się z różnych gałęzi grafiki i informatyki. Sercem, które od początku biło w firmie jest sekcja 3D. Od niej wszystko się zaczęło. W kolejnych latach, odpowiadając na potrzeby naszych klientów, budowaliśmy kolejne elementy układanki. Obecnie jesteśmy w stanie z sukcesami prowadzić projekty zawierające obsługę 360 stopni. Od strategii, stron www, poprzez pełen branding, druk, a na dedykowanych systemach kończąc.

Spełniamy obietnice i nie owijamy w bawełnę.
Dlatego, aż 80% naszych nowych klientów pochodzi z polecenia.

doświadczenie

Działamy w branży od wielu lat. Zawsze najpierw słuchamy – później mówimy. Jesteśmy zespołem profesjonalistów o uzupełniających się kompetencjach – w zależności od tego, jakiego efektu oczekujesz, przygotujemy strategię, dobierzemy narzędzia i przedstawimy Ci najlepszą ofertę.

realizacje

Od początku istnienia firmy zrealizowaliśmy wiele projektów i współpracowaliśmy z setkami zadowolonych Klientów. Doświadczenie, które zdobyliśmy procentuje i dziś pozwala nam z sukcesem realizować strategie dla największych krajowych i światowych marek. Zobacz, jak pracujemy.

jakość

Zdecydowana większość naszych nowych Klientów pochodzi z polecenia – to jednoznaczny dowód na to, że rzetelnie podchodzimy do swojej pracy, wywiązujemy się ze złożonych obietnic, dotrzymujemy terminów oraz dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości. Lubimy naszą pracę i jesteśmy w niej najlepsi!

kompleksowa oferta

Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo, a wszystkie działania dostosowujemy do potrzeb klienta. Tworzymy strony internetowe, realizujemy produktowe sesje zdjęciowe, animacje i filmy reklamowe, prowadzimy działania w social mediach, kreujemy, projektujemy, wdrażamy i… osiągamy efekty!

0

LAT DOŚWIADCZENIA

0+

KLIENTÓW

0m2

KREATYWNOŚCI

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.