Opieka nad marką - Brandoxygen : Brandoxygen

OPIEKA NAD MARKĄ

Grafika 3D i kontent video
Notice: Undefined offset: 4 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 108

SOCIAL MEDIA

Nie podlega wątpliwości, że obecność marki w social mediach jest koniecznością. A jakie media społecznościowe będą najlepsze dla Twojej firmy? Nie wiesz, od czego zacząć? Z chęcią Ci podpowiemy! Każde z mediów, które mamy do wykorzystania, ma inną specyfikę, różni się grupą odbiorców oraz rodzajem publikowanych treści. Dopasujemy media do charakteru Twojej firmy oraz do Twoich potrzeb.

Social media to obszar, który nieustannie się zmienia. By skutecznie prowadzić działania, trzeba cały czas być na bieżąco i uzupełniać swoją wiedzę. My o tym wiemy! Nasi specjaliści każdego dnia poszerzają swoją wiedzę, regularnie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach i zdobywają nowe umiejętności. Wszystko po to, by jak najlepiej poprowadzić Twoje social media.

Dotleniamy marki!

Wdech… wydech… odetchnij, jesteś w dobrych rękach.

Nasi specjaliści kompleksowo i profesjonalnie podchodzą do realizowanych działań oraz do opieki nad klientem. Nie tylko dostarczamy produkty i usługi, ale również zawsze, w razie potrzeby służymy radą i pomocą. Jesteśmy dla naszych klientów w 100% - nie bez powodu większość z nich pochodzi z polecenia!

Identyfikacja wizualna

Rozpoznawalna marka to początek sukcesu każdej firmy. Odpowiednio przygotowana identyfikacja wizualna sprawi, że to właśnie Twoja marka zostanie zapamiętana. To bardzo ważny element całej strategii wizerunkowej i promocyjnej. W Twojej głowie na pewno są marki, które jednoznacznie kojarzą się z jakimś kolorem czy symbolem – Milka z fioletem i łatami, KFC z czerwienią, Adidas z trzema paskami, a Nike z charakterystycznym łukiem. Sprawimy, że twoja marka również zostanie zapamiętana w ten sposób.

TOŻSAMOŚĆ MARKI

Jak Twoja marka powinna być postrzegana przez potencjalnych klientów? Z czym powinna się kojarzyć? Jak ma być odbierana?

Tożsamość marki to właśnie idealny obraz, wizja marki – to, jak firma powinna wyglądać w oczach klientów. Pomożemy Ci ją zbudować! Swoje działania opieramy o szczegółowy wywiad, określamy cele, środki i pomysły, by stworzyć taki obraz Twojej marki, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom i standardom, jakie dyktuje rynek. Określenie tożsamości marki powinno być jednym z pierwszych kroków, jakie podejmujemy, zanim rozpoczniemy szereg działań promocyjnych czy przejdziemy do realizacji celów biznesowych.

HASŁA REKLAMOWE

Dobre hasło reklamowe zapada w pamięć, jest spójne z tożsamością marki oraz z jej misją, jest krótkie, zwięzłe, a mimo to zawiera w sobie maksimum przekazu. Potrafimy tworzyć takie hasła! Nasi copywriterzy dołożą wszelkich starań, by Twoje hasło reklamowe było chwytliwe i trafne. Kto wie, może i ono przejdzie do języka potocznego, tak jak słynne „No i fajnie”, „Pij mleko będziesz wielki” czy „Ooo chipsy przyszły”? 

DRUK

Nasza praca skupia się na prowadzeniu działań i proponowaniu rozwiązań działających głównie online. Mamy jednak również duże doświadczenie w przygotowywaniu materiałów drukowanych – ulotek, broszur, plakatów, instrukcji, katalogów i wielu innych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na tworzenie materiałów, które nie utoną w morzu podobnych reklam, a przyciągną uwagę, zatrzymają potencjalnego odbiorcę i zachęcą do zapoznania się z ofertą firmy. Proces powstawania materiału drukowanego to ścisła współpraca grafika i copywritera – dopiero połączenie dobrego tekstu i atrakcyjnej wizualnie grafiki złoży się na sukces całości.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.