Portale www - Brandoxygen : Brandoxygen

STRONY WWW

/ portale www /

Sklepy internetowe
Notice: Undefined offset: 5 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 108

Ukierunkowanie projektu albo dobry plan to początek sukcesu

Wiemy, jak ważny jest pomysł na portal, ale wiemy też, że równie istotne jest ubranie pomysłu w dobrze funkcjonującą maszynę.

Budowa portalu internetowego jest dużo bardziej złożona niż tworzenie zwykłej strony internetowej. Portal jest rozbudowanym narzędziem, którego wszystkie elementy powinny działać osobno, jak i perfekcyjnie współgrać ze sobą.

Portal jest potężnym narzędziem programistycznym. Robimy wszystko, by działał on sprawnie i bezawaryjnie – testujemy, poprawiamy, przewidujemy maksymalnie dużo zachowań użytkowników, by wyeliminować wszystkie błędy.

Makiety funkcjonalne

Przed rozpoczęciem prac nad tworzeniem nowego serwisu tworzymy tzw. makietę funkcjonalną, która stanowi wizualne przedstawienie najważniejszych elementów portalu internetowego, architekturę i układ strony, nawigację oraz planowane funkcje. To dzięki prawidłowo przygotowanym makietom funkcjonalnym możemy wyeliminować wiele błędów już na bardzo wczesnym etapie realizacji projektu.

Wdrożenie portalu do sieci i opieka nad projektem

Gotowy, zaakceptowany przez klienta portal zostaje sprawnie wdrożony do sieci. Nasze usługi nie kończą się jednak na tym etapie. Zajmujemy się również projektem po wdrożeniu, dbamy o to, by wszystko działało sprawnie i bez komplikacji. Nadal pozostajemy do dyspozycji Klienta, pomagamy w nauczeniu się obsługi systemu zarządzania treścią oraz odpowiadamy na wszystkie pytania.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.