Aurora Tour - Brandoxygen : Brandoxygen

Aurora Tour

Brothers In Arts – nowa strona www Helton – Real Estate Support
Klient: Aurora Tour
Zakres: www, system rezerwacyjny, Facebook ADS, AdWords
Strona www: auroratour.no

Wybierz wycieczkę, a najpiękniejsze sny staną się rzeczywistością

Koło podbiegunowe kojarzymy z miejscem zarezerwowanym dla profesjonalistów i ekspedycji naukowych. Pojawiła się grupa ludzi, która postanowiła obalić ten schemat myślowy. Powołali do życia firmę Aurora Tour, która każdemu z nas daje możliwość przeżycia niezapomnianych chwil. Podbój lodowca, zorza polarna, psie zaprzęgi - to nie fragment ekstremalnego programu tv, to Twój plan wyprawy!

ZADANIE I CEL

Stworzenie klimatycznej strony www oraz systemu rezerwacji wycieczek online

Klient zanim zdecydował się na współpracę z nami borykał się z problemem sprzedaży wypraw na poszukiwanie zorzy polarnej. Mimo atrakcyjnej ceny, klienci nie decydowali się na zakup.

OPIS DZIAŁAŃ

Przygotowaliśmy nowoczesną, responsywną stronę internetową wraz z czterema wersjami językowymi. Opracowaliśmy projekt graficzny serwisu korespondujący z tajemniczym i czystym klimatem regionu. Zaimplementowaliśmy autorski system rezerwacji online.

WYBRANE NARZĘDZIA

Strona WWW została stworzona w oparciu o popularną platformę Wordpress zintegrowaną z autorskim systemem rezerwacji wycieczek online.

WNIOSKI

Po naszych działaniach, dzięki obsłudze 360 stopni, na którą składało się m.in przygotowanie nowoczesnego serwisu www, systemu rezerwacji z płatnościami online, kampanii facebook, oraz pozycjonowanie, odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania, a co za tym idzie zadowalającą konwersję. Po zakończonej kampanii i pełnym zadowoleniu klienta, inwestor zdecydował się na powierzenie nam pełnej opieki nad tworzeniem nowego brandu oferującego wyprawy na połów halibuta.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.