Autogroń – budowa marki warsztatów samochodowych - Brandoxygen : Brandoxygen

Autogroń – budowa marki warsztatów samochodowych

Importzusa.pl – branding i prowadzenie marki Christmas Party – Obsługa Foto/Video. Intro startujące uroczystość.
Klient: Autogroń
Zakres: branding, www
Strona www: auto-gron.pl

Pomoc drogowa i mechanika

Autogroń to grupa pasjonatów, która w ślad za bohaterami hoolywoodzkich produkcji postanowiła założyć warsztat, mieć swoją autolawetę I naprawiać samochody.

ZADANIE I CEL

Graficzne i internetowe przedstawienie marki Auto-Groń.

Pracę zaczęliśmy od stworzenia odpowiedniego logo, kojarzącego sie z branżą w której działa klient. Następnie opracowaliśmy kolorystykę I filozofię marki. Między czasie poprowadziliśmy akcję banerową na terenie Krakowa oraz okleiliśmy firmowe pojazdy.

Równolegle z pracami koncepcyjnymi tworzyła się nowa, przejrzysta strona www prezentująca kompetencje oraz usługi oferowane przez ekipę Auto-Groń.

Auto-Groń rozwija się bardzo dynamicznie.

Firma mocno rozpostarła swe skrzydła nad Krakowem, Posiada grono zaufanych i co najważniejsze powracających klientów. Coś „stuka czy puka” w Twoim samochodzie? Auto-Groń to właściwy adres!

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.