Autolokata - Brandoxygen : Brandoxygen

Autolokata

Terra Madre Slow Food Festival Centrum zdrowego włosa – projekt www
Klient: Bank Spółdzielczy w Limanowej
Zakres: Www, system dedykowany
Strona www: bs.limanowa.pl

Oszczędzaj z Autolokatą i odjedź nowoczesnym samochodem

AUTOLOKATA jest loterią organizowaną cyklicznie przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Wystarczy założyć lokatę, by podczas finału akcji AUTOLOKATA mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie wierunkowego landing page'a promującego Autolokatę.

5 lat stałej obsługi, 5 realizacji Loterii Autolokaty i niezliczona ilość projektów graficznych wspierających działania promocyjne Banku.
Cele corocznego konkursu Autolokaty są właściwie dwa. Jeden to zachęcenie stałych jak i potencjalnych Klientów banku do skorzystania z produktu inwestycyjnego. Drugi, czysto wizerunkowy - umocnienie pozycji Banku w regionie.

OPIS DZIAŁAŃ

Naszym zadaniem było zaprojektowanie narzędzi, które zgromadzą wokół Autolokaty jak największą cześć społeczności powiatu limanowskiego. Kreacje graficzne serwisu internetowego i materiałów promocyjnych, zostały zaprojektowane z naciskiem na skupienie uwagi odbiorców wokół nagród.

WYBRANE NARZĘDZIA

Oprócz wizerunku strona jest pełna narzędzi remarketingowych i zabiegów skupiających wzrok klienta na właściwych sektorach, pozwalając prowadzić go do sekcji zgłoszeniowej.

WNIOSKI

Konkurencja wśród produktów inwestycyjnych czy lokat jest bardzo wysoka, jednak bank co roku uzyskuje z loterii Autolokata odpowiednie zyski i obdarza nas zaufaniem przy kolejnych loteriach. Zatem i w przyszłym roku Autolokata będzie miała za sobą BrandOxygen.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.