BeBeauty – salon fryzjerski - Brandoxygen : Brandoxygen

BeBeauty – salon fryzjerski

Kasztanowa Polana
Notice: Undefined offset: 44 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 148
Klient: BeBeauty
Zakres: www, ATL i BTL, strategia, social media, AdWords
Strona www: bebeauty.org.pl

Zmieniamy wizerunek i ładujemy pozytywną energią

Beata Iwańska i od lat zmienia wizerunek Polek i Polaków. Prowadzi swój salon w centrum Nowego Sącza. Mocno wierzy, że jej zaangażowanie, umiejętności i masa energii nie tylko odmienią Twój wygląd, ale też naładują Cię pozytywnymi emocjami.

ZADANIE I CEL

Opracowanie nowej wizerunkowej strony www, oraz komunikacji online

W projekcie staraliśmy się przekazać profesjonalizm oraz energię, którą Pani Beata dzieli się ze swoimi klientami. Zbudowaliśmy mocno wizerunkową stronę www, której osią jest właścicielka. W komunikacji bazowaliśmy na jej wieloletnim doświadczeniu I ciągłym dążeniu do poznania nowych trendów w dziedzinie fryzjerstwa.

Kolejnym etapem prac była sesja zdjęciowa salonu, jego detali oraz oczywiście portrety Pani Beaty. Ciepłe w odbiorze, przyjazne, ale też charakterne zdjęcia pozwalają na uzupełnienie całego projektu personalnym wydźwiękiem.

Zaczynałam od strzyżenia lalek...

To było pierwsze zdanie które wypowiedziała Pani Beata podczas naszego spotkania roboczego przed startem projektu. Jej pasję, i chęć poznawania nowych technik fryzjerskich widać i czuć podczas, wydawało by się, zwykłej rozmowy.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.