Brothers In Arts - nowa strona www - Brandoxygen : Brandoxygen

Brothers In Arts – nowa strona www

VBL Aurora Tour
Klient: Brothers In Arts
Zakres: strona www
Strona www: binarts.pl

let the party begin

Brothers In Arts to grupa ludzi kochających muzykę, która stanowi ważny element ich życia. Są obecni na polskim rynku muzycznym od 10 lat. Organizują eventy, koncerty i wszystko to co nazywamy sztuką.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie nowej wizerunkowej strony www

Przekaz był krótki i klarowny - nowa strona www jakiej jeszcze nie ma na rynku. Mocno graficzna, przejrzysta i artystyczna. Pełna wyrazu tak jak zespół ludzi tworzących Brothers In Arts.

Zaproponowaliśmy kilka wersji makiet funkcjonalnych serwisu. Na ich bazie opracowaliśmy finalny UX strony i grafikę. Nie lada wyzwaniem było zamknięcie naszej kreatywności w ekranie małego urządzenia mobilnego. Ale się udało. Stronę Brothers In Arts równie komfortowo możesz przeglądać na komputerze jak i telefonie czy tablecie.

System CMS

Całą stroną zarządza system CMS oparty na silniku WordPress. Pozwala na edycję kluczowych treści, zdjęć i dodawanie nowych obszarów i realizacji. Nowa strona BIA była pierwszą naszą realizacją tworzoną dla artystów. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że podołaliśmy wysokim wymaganiom estetycznym i wizualnym zleceniodawcy.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.