Browar Trzech Kumpli - Brandoxygen : Brandoxygen

Browar Trzech Kumpli

Sulechów Hygge Mniamoo
Klient: Browar Trzech Kumpli
Zakres: strona www
Strona www: trzechkumpli.pl

Browar Trzech Kumpli

Trzech Kumpli to browar rzemieślniczy, istniejący od roku 2014, założony przez trzech kolegów z podstawówki, żywo interesujących się przemysłem piwowarskim. Siedziba browaru mieści się w Tarnowie, a piwa kumpli nabyć można zarówno bezpośrednio w browarze jak i w wybranych sklepach oraz pubach.

Zadanie i cel:

Stworzenie nowej strony internetowej w trzech wersjach językowych, w odpowiedzi na intensywny rozwój firmy.

Nowa, odświeżona strona zachowała charakter poprzedniej witryny; nawiązując do niej układem i kolorystyką. Można znaleźć na niej wszystkie niezbędne informacje w trzech językach - polskim, angielskim i włoskim. Na stronie znajdują się materiały graficzne i zdjęcia pochodzące z zasobów firmy, co dodatkowo zbliża odwiedzającego witrynę do kumpli-założycieli oraz całej marki.

Responsywna strona browaru może być przeglądana zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych czy tabletach.

O nas
Na stronie znajduje się obszerna podstrona o nas, gdzie znaleźć można ciekawą historię początków browaru oraz informacje na temat jego obecnego stanu, założycieli i pracowników.

Piwa
Aby przybliżyć produkty odwiedzającym stronę, stworzyliśmy także zakładkę piwa. Znajdują się tam opisy wraz ze zdjęciami wszystkim piw, jakie produkuje browar - z podziałem na kategorie.

Gdzie kupić?
Bezpośrednio na stronie można dowiedzieć się, gdzie szukać piw od kumpli. Podstrona gdzie kupić? daje możliwość szybkiego sprawdzenia, w jakich sklepach i pubach w danym mieście dostać można trunki z tarnowskiego browaru.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.