Budimex / Unicard – System bezpieczeństwa budowy - Brandoxygen : Brandoxygen

Budimex / Unicard – System bezpieczeństwa budowy

POKERBREAK – portal pokerowy Irix lens – nowy gracz na rynku obiektywów profesjonalnych
Klient: Budimex
Zakres: animacja 3D
Strona www: budimex.com.pl

Nowy system bezpieczeństwa budowy

Tak znanej firmy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Lider w branży budowlanej.
Dla Budimexu wykonaliśmy animacje 3D przedstawiającą działanie nowego systemu bezpieczeństwa budowy. System pozwala na monitorowanie czasu pracy robotników, sprawdza czy mają wymagane badania i uprawnienia. Animacja została użyta podczas oficjalnej prezentacji tego rozwiązania. Całość została stworzona w dwóch językach. Polskim i Angielskim.

ZADANIE I CEL

Przygotowanie animacji 3D przedstawiającej najważniejsze cechy i funkcjonalności nowego systemu Budimex

Od storyboardu poprzez kreację postaci I postprodukcję. Odpowiadaliśmy kompleksowo za cały charakter filmu szkoleniowego. Dzięki niemu czołowi inżynierowie z firmy Budimex mogli poznać funkcjonalności oraz przewagi jakie niesie ze sobą system.
Nasza animacja została zaprezentowana jako materiał szkoleniowy podczas oficjalnej prezentacji zorganizowanej przez firmę Unicard S.A.

System sam w sobie jest rewolucją. Pozwala na kontrolę właściwie każdego pracownika przebywającego na terenie inwestycji. Informuje o ważności dokumentów, niezbędnych do pracy, o okresie czasu w jakim pracownik przebywał na budowie, pozwala również administrować I autoryzować wejścia do danych sekcji budowy.

Prezentacja zdobiła stoisko targowe klienta podczas branżowych targów zagranicznych.

Bardzo często graficzne i animacyjne przedstawienie przewag jakie oferuje dana usługa pozwala w bardzo łatwy sposób zrozumieć zawiłe techniczne zagadnienia.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.