Bugajski Expo - Brandoxygen : Brandoxygen

Bugajski Expo

SERCE 3D – modele i druk Ene Due Rabe – jedyne takie przedszkole na podkarpaciu
Klient: Meble Bugajski
Zakres: www, strategia, branding, fotografia reklamowa
Strona www: meblebugajski.pl

Furniture center

Meble Bugajski to polski lider eksportu wysokojakościowych mebli tapicerowanych. O Bugajskim mówi się w największych krajach europy. Chcąc wyjść naprzeciw rodzimym klientom stworzyliśmy dla tej marki nowy serwis www. Mający premierę podczas otwarcia salonu firmowego w okolicach Nowego Sącza. Strona posiada nasz autorski system CMS do zarządzania treściami na stronie.

ZADANIE I CEL

Nowa strona www, materiały drukowane

Pod swoją opieką mamy produkcję wszystkich materiałów wizerunkowo graficznych dla marki Meble Bugajski. Opracowujemy koncepcje nowych narzędzi sprzedażowych, pomagając w rozwoju firmy w kanałach online.

Obecnie wdrażamy system sprzedaży online dla marki Meble Bugajski, który będzie pozwalał na customizację mebla I zamówienie go w ulubionym kolorze skóry czy materiału.

Mimo, że firma skupia się na eksporcie swoich towarów. Chce być obecna również w kraju. Zatem stąd narodził się pomysł na uruchomienie kanału sprzedaży online z dostawą.

Meble Bugajski to firma, która swój początek miała blisko ćwierć wieku temu - w 1994 roku. Od początku jej powstania, aż do dnia dzisiejszego pasja, dbałość o detale, oraz jakość produktu są elementami nadrzędnymi, które w efekcie pozwalają tworzyć niezwykłe i unikalne pod względem formy i ergonomii meble.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.