Centrum zdrowego włosa – projekt www - Brandoxygen : Brandoxygen

Centrum zdrowego włosa – projekt www

Autolokata Ewelina Serafin – Antitype
Klient: Centrum zdrowego włosa
Zakres: Www, sklep internetowy

Włosy są papierkiem lakmusowym naszego organizmu

„Sklep nie sprzedaje, a klienci gubią się na stronie, poszukując podstawowych informacji”. Takie słowa usłyszeliśmy podczas pierwszej rozmowy z właścicielem Centrum Zdrowego Włosa.
Znając problem, zabraliśmy się za poszukiwanie rozwiązań. Po naszym audycie przedstawiliśmy klientowi co jest powodem jego problemów i dlaczego biznes nie mógł sprawnie funkcjonować.
Masa błędów popełnionych podczas projektowania sklepu, oraz sekcji wizerunkowej sprawiły, że klienci niechętnie przebywali na stronie, nie mówiąc już o konwersji wizyty na pełen koszyk w części sklepowej.

Internetowo i wizerunkowo uleczyliśmy Centrum Zdrowego Włosa.
Zobacz jakie efekty udało nam się osiągnąć!

ZADANIE I CEL

Zbudowanie od podstaw budzącej zaufanie i przejrzystej platformy wizerunkowo sprzedażowej.

Całość komunikacji oparliśmy o wizerunek Pani mgr Edyty Pawluś. Specjalistki w dziedzinie trychologii i kosmetologii.Projekt graficzny zawiera ciepłe i przyjazne w odbiorze barwy. Wszystkie zabiegi graficzne mają na celu przekazywać pozytywny odbiór Centrum Zdrowego Włosa i przedstawiać je jako solidne i profesjonalne miejsce dla osób mających problemy ze skórą głowy.Całość projektu wzbogaciliśmy o zbudowanie kanału YouTube, na którym Pani Pawluś przybliża w bardzo naturalny i prosty sposób fachowe informacje o zabiegach leczniczych. Jest to następna cegiełka do wzmocnienia pozycji klienta jako opiniotwórczego w branży.

Podczas projektowania największy nacisk postawiliśmy na użyteczność i intuicyjny sposób prezentacji treści na stronie. W ramach kontynuowania myśli przewodniej uruchomiliśmy sekcję z news'ami gdzie Pani Pawluś może dzielić się z klientami swoją wiedzą i branżowymi informacjami. Wpisując się w obecne trendy projekt został przystosowany do wyświetlania na wszystkich rodzajach ekranów – RWD.Praca dała swój efekt w postaci znacznego zwiększenia ruchu na stronie oraz konwersji sprzedażowej w sklepie.

Najbardziej profesjonalny gabinet w Krakowie

Gabinet zyskał nowy wizerunek internetowy, który nareszcie jest spójny z jakością oferowanych w tym miejscu usług. Sklep z miesiąca na miesiąc notuje co raz to lepsze wyniki. Biznes uważamy za dotleniony! BrandOxygen!

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.