Ciachomania Cafe – najsłodsze miejsce w Bochni - Brandoxygen : Brandoxygen

Ciachomania Cafe – najsłodsze miejsce w Bochni

Stone Ware – ciemna strona kuchni Salina Restaurant – Tu tworzą się pyszne wspomnienia.
Klient: Ciachomania Cafe
Zakres: Branding, www
Strona www: ciachomaniacafe.pl

Najsłodsze miejsce w Bochni

Ciachomania, to najsłodsze miejsce w Bochni. U nich wzmocnisz się przed pracą doskonałym porannym posiłkiem, a i na drugie śniadanie zawsze coś zaproponują.

ZADANIE I CEL

Ten projekt był dla nas wyzwaniem. Gdyż od początku do końca odpowiadaliśmy za wizerunek cukierni w internecie i wszelakich materiałach reklamowych.

Pracę zaczęliśmy od zaprojektowania „słodkiego” logo, następnie przeszliśmy przez etap tworzenia menu, kubków, ubrań dla personelu i masę mniejszych elementów. W internecie zadbaliśmy o profesjonalną, responsywną, stronę www, której projekt kolorystycznie nawiązuje do słodkości serwowanych w tym lokalu.

Kolejnym etapem prac była kulinarna sesja fotograficzna. Na warsztat wjechały smakowite pączki, kanapki, kawy, drożdżówki I ciasta. Słodkie zdjęcia zdobią funpage na facebooku oraz stronę www I banery.

Słodkie wspomnienia.

Cukiernia mieści się w sercu Bochni, na rynku w zabytkowej kamienicy. Zapraszamy do Ciachomanii wszystkich amatorów pączków, deserów i apetycznych śniadań :)

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.