Dance To Be - Brandoxygen : Brandoxygen

Dance To Be

Mniamoo Łukasz Groń
Klient: Dance To Be
Zakres: strona www
Strona www: dancetobe.org

Fundacja baletowa

Dance to be to fundacja, zajmująca się wspieraniem uczniów szkół i tancerzy baletowych. Fundacja ma na celu szeroko pojęte wsparcie osób zajmujących się baletem - zarówno materialne, jak i psychologiczne czy emocjonalne. Dance to be ma swój udział w rozwoju baletu, ale skupia się także na pomocy pojedynczym artystom, którzy tworzą bądź pragną tworzyć polską scenę baletową.

Zadanie i cel

Stworzenie strony internetowej w dwóch wersjach językowych, o przejrzystym, lecz nawiązującym do artystycznego świata tańca interfejsie

Historia fundacji
Na stronie stworzyliśmy obszerną zakładkę opowiadającą historię fundacji, informującą o jej misji i celach oraz statucie prawnym.

Galeria i aktualności
Strona fundacji posiada regularnie uzupełnianą zakładkę z aktualnościami oraz galerię zdjęć. Obie zakładki przybliżają jeszcze bardziej całą historię fundacji oraz przesłanie jakie za sobą niesie.

Zaproszenie do pomocy
Na stronie www fundacji umieściliśmy także bezpośrednie zaproszenie do złożenia darowizny i wsparcia fundacji, a co za tym idzie - młodych artystów.

Strona, dzięki swojej kolorystyce i dużej ilości zdjęć jest wyjątkowo estetyczna i oddziałująca na wyobraźnię. Całość doskonale odzwierciedla tajemniczy i pełen wdzięku świat baletu.
Poruszanie się po stronie jest proste i intuicyjne, dzięki przejrzystemu menu, umieszczonemu u góry strony. Za pomocą widocznych i czytelnych, klikalnych buttonów, w szybki i prosty sposób można także przejść do innej wersji językowej strony.

Mobilność
Strona fundacji została dostosowana do użytkowników urządzeń mobilnych. Dzięki temu jest ona dostępna dla szerszego grona odbiorców.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.