Ene Due Rabe – jedyne takie przedszkole na podkarpaciu - Brandoxygen : Brandoxygen

Ene Due Rabe – jedyne takie przedszkole na podkarpaciu

Bugajski Expo Czysto-w-domu.pl – sklep internetowy
Klient: Ene Due Rabe
Zakres: www, branding
Strona www: ene-due-rabe.edu.pl

„Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić” F.Froebel

Jedyne takie, te słowa dobrze charakteryzują filozofię oraz podejście właścicieli do tematu przedszkola. Otwarty umysł oraz chęć stworzenia najlepszego miejsca do nauki I zabawy przyświecały im od początku. Tak zrodziło się przedszkole Ene Due Rabe. Jedyne takie na podkarpaciu.

ZADANIE I CEL

Pełny wizerunek graficzny przedszkola: księgi brandingowe, materiały drukowane, serwis www

Praca kreacyjna rozpoczęła się od skomponowania bohaterów marki. Są nimi żaba, mysz I kot. Ich wizerunki zawarliśmy w logotypie Ene Due Rabe. Wygląd zwierzaków nawiązuje wprost do techniki nauki, która jest stosowana w tym przedszkolu. Zgodnie z filozofią F. Froebla kreatywne zabawki, bardzo często w formie różnego kształtu klocków, wypełniają przedszkolne sale zabawowe.

Drugim ważnym elementem w naszych działaniach było zbudowanie serwisu www spójnego z charakterem przedszkola, ale również nowoczesnego I intuicyjnego. Na stronie znajdziemy naszą autorską strefę rodzica, czyli miejsce gdzie nauczyciele mogą się dzielić swoimi przemyśleniami na temat danego dziecka ( każdy rodzic ma własny login I hasło ) oraz udostępniać zdjęcia z wycieczek, czy zabaw organizowanych w przedszkolu I poza nim.

Przedszkole swój start miało 1 września 2016 roku.

Projekt był dla nas nowością. Jednak jak się okazało wejście w „bajkowy” charakter projektu nie było problemem dla naszych grafików. Przedszkole zapełnia się nowymi dzieciakami, a my oficjalnie uważamy Ene Due Rabe za dotlenione przez BrandOxygen.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.