Ewelina Serafin – Antitype - Brandoxygen : Brandoxygen

Ewelina Serafin – Antitype

Centrum zdrowego włosa – projekt www Importzusa.pl – branding i prowadzenie marki
Klient: Ewelina Serafin
Zakres: Projekt Graficzny, fotografia

Flecistka, kompozytorka, wokalistka

Ewelina zgłosiła się do nas, z prośbą o wsparcie kreacyjno graficzne podczas powstawania jej debiutanckiego krążka. Po kilku spotkaniach koncepcyjnych urodził się pomysł na okładkę, która w 100% oddaje charakter jak I zawartość muzyczną płyty. Dynamika I spokój. Ogień I woda.

ZADANIE I CEL

Opracowanie projektu graficznego płyty oraz sesja fotograficzna

Ewelina Serafin – utalentowana flecistka, kompozytorka, wokalistka. Jest pierwszą w historii Instytutu Jazzu AM w Katowicach kobietą, która ukończyła studia w klasie fletu jazzowego. Urodzona w muzykalnej rodzinie, współpracuje z wieloma muzykami, zarówno jazzowymi, jak i popowymi.

Ewelina = wulkan energii

Sesja fotograficzna trwała raptem kilkadziesiąt minut. Ewelina jest tak żywiołową osobą, że właściwie co drugie zdjęcie mogło znaleźć się na okładce płyty. Energia, energia i jeszcze raz energia!

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.