Goszcza na wrzosowej - Brandoxygen : Brandoxygen

Goszcza na wrzosowej

Unicard – obsługa marketingowo-kreacyjna Obsługa graficzna / katalogi turystyczne
Klient: Inwest Dom
Zakres: wizualizacje 3D, naming, branding, ATL + BTL, facebook, AdWords, www

GOSZCZA NA WRZOSOWEJ. Tutaj powstają rodzinne historie.

Stworzyliśmy opowieść o osiedlu i prowadziliśmy pełną obsługę marketingową inwestycji. Od strony wizualizacji 3D, poprzez stronę www, a na kampaniach w mediach społecznościowych i AdWords kończąc.

ZADANIE I CEL

Obsługa marketingowa nowego osiedla pod Krakowem.

Prace standardowo zaczęliśmy od burzy mózgów. Mając na uwadze wszystkie przewagi konkurencyjne osiedla, zbudowaliśmy przyjazny I czytelny dla potencjalnego klienta przekaz.

Całość komunikacji oparliśmy o “domowy” charakter inwestycji. Przywodzimy wspomnienia dzieciństwa, pełnego przygód I cudownych chwil spędzonych w ogrodzie, wypraw do lasu po grzyby, wycieczek rowerowych I uroku wsi.

Inwestycja podzielona jest na dwa etapy, pierwszy – 3 domy, oraz drugi w którym mamy tych domów 6.

Klient został obsłużony przez nas kompleksowo. W BrandOxygen skupiamy kompetencje pozwalające na pełny marketing 360 nowo powstających osiedli i inwestycji komercyjnych.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.