Green-Tower – naming, branding i prowadzenie marki - Brandoxygen : Brandoxygen

Green-Tower – naming, branding i prowadzenie marki

Christmas Party – Obsługa Foto/Video. Intro startujące uroczystość. Kasztanowa Polana
Klient: Green-Tower
Zakres: branding, www, 3D, AdWords, Facebook
Strona www: green-tower.pl

„Pionowe wieże pełne niezwykłości”

Green-Tower to nowatorski winalazek pozwalający na posiadanie własnego ogrodu na niewielkiej przestrzeni. W pionowej wieży możesz posadzić owoce, warzywa, kwiaty lub zioła. Wszystko świeże, ekologiczne I najważniejsze – WŁASNE!

ZADANIE I CEL

Opracować markę, jej strategię, poprowadzić launch produktu oraz promocję i sprzedaż w kanałach online.

Podczas opracowania loga największy nacisk położyliśmy na skojarzenia eko i bio. Stąd charakterystyczny liść. W materiałach reklamowych postawiliśmy na grafikę 3D i wizualizacje produktowe. Obraz opowiada historię produktu oraz propozycję jego wykorzystania w domu czy ogrodzie.

OPIS DZIAŁAŃ

Produkt sprzedawany jest jedynie w kanałach online. Zatem zadbaliśmy o profesjonalny serwis www pozwalający na poznanie urządzenia, jego zalet I przewag oraz naturalnie na zakup. Wyszliśmy na przeciw obcokrajowcom, oferując angielską wersję językową I płatności online w systemie PayU I PayPal.

Drugim filarem sprzedaży są dwa największe targi :) czyli Allegro i Ebay. Stworzyliśmy spójne z wizerunkiem marki szablony aukcji, zwiększając tym samym lejek konwersji. Jeśli o konwersji mowa... . Poprowadziliśmy kampanię AdWords oraz Facebook nastawioną na sprzedaż #GreenTower. Opracowaliśmy schematy komunikacyjne i historię marki. Wszystko po to, aby klient kupował nie tylko produkt, ale zyskał zdrowie własne i bliskich.

WYBRANE NARZĘDZIA

Skorzystaliśmy ze sprawdzonych i pewnych narzędzi. Sprzedaż online obsługuje silnik PrestaShop, Allegro i Ebay. Wszystkie działania mierzymy i monitorujemy dzięki zaawansowanym algorytmom śledzącym Facebook i AdWords. Żaden klient nie przejdzie niezauważony :)

WNIOSKI

Green-Tower to kolejny z naszych klientów, który powierzył nam w pełni opiekę nad marką. Od opracowania nazwy, poprzez sprzedaż, a na obsłudze wizerunkowej kończąc. Projekt jest kompletny a biznes dotleniony przez ekipę BrandOxygen!

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.