Importzusa.pl – branding i prowadzenie marki - Brandoxygen : Brandoxygen

Importzusa.pl – branding i prowadzenie marki

Ewelina Serafin – Antitype Autogroń – budowa marki warsztatów samochodowych
Klient: Importzusa.pl
Zakres: branding, www, AdWords, Facebook
Strona www: importzusa.pl

„Spełniamy motoryzacyjne marzenia”

Hasło spełniamy motoryzacyjne marzenia, trafia w punkt jeśli chodzi o filozofię marki importzusa.pl. Nie ważne jak dużym budżetem dysponujesz. Z ich pomocą na pewno znajdziesz motoryzacyjną perełkę.

ZADANIE I CEL

Branding, www, AdWords, Facebook

Marka internetowo, oraz wizerunkowo właściwie nie istniała. Poza lokalnym rynkiem i wracającymi klientami bądź klientami z polecenia napływ nowych był niewielki. Wymagania firmy importzusa.pl były jasne. Musimy zaistnieć!

OPIS DZIAŁAŃ

Dla marki importzusa.pl opracowaliśmy całkowicie nowy wizerunek firmy. Zaczynając od loga, a kończąc na wizytówkach, teczkach I papierze firmowym. Stworzyliśmy przejrzystą stronę www, a obecnie odpowiadamy za ich pełną obsługę w mediach społecznościowych oraz kampanię AdWords.

Wiosną wraz z firmą AutoCentrum ( najpopularniejszy motoryzacyjny kanał YouTube w Polsce ) I Panem Zacharem Zawadzkim opracowaliśmy wizerunkowy film, który został udostępniony na wszystkich kanałach społecznościowych I stronie AutoCentrum. Film miał za zadanie przedstawić opowieść o imporcie samochodów z USA I subtelnie wskazać naszego klienta jako firmę której AutoCentrum udziela rekomendacji.

WYBRANE NARZĘDZIA

Jeśli chodzi o www, to zdecydowaliśmy się na znaną i łatwą w obsłudze platformę WordPress, która była już wcześniej klientowi znana, zatem był to naturalny krok. Idąc dalej, chcąc zwiększyć świadomość marki wśród klientów zdecydowaliśmy się na mocną kampanię Facebook ADS, AdWords, oraz współpracę z influencerem – Panem Zacharem Zawadzkim z AutoCentrum.

WNIOSKI

Założenia projektowe oraz wymagania jakie stawiał przed nami klient zostały spełnione. Dzięki naszym pomysłom i koncepcji marketingowej, ale również zaufaniu klienta do opracowanego przez nas kalendarza działań dzisiaj firma importzusa.pl jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w tej branży.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.