Konkurs "Kosmetyczka Roku" - Brandoxygen : Brandoxygen

Konkurs „Kosmetyczka Roku”

Helton – Real Estate Support Nowy Styl – Krzesła marzeń
Klient: Bielenda Professional
Zakres: system konkursowy, strona www, blog, projekty graficzne
Strona www: kosmetyczkaroku.pl

Ogólnopolski konkurs KOSMETYCZKA ROKU

Marka Bielenda Professional po raz kolejny wyznacza trendy w świecie kosmetycznym. W prestiżowym konkursie, do którego stają kosmetolożki z całej Polski, jury wybiera osobę o największej wiedzy i doskonałym wyczuciu podczas przeprowadzenia zabiegów związanych ze skórą. Już po raz 5. mogliśmy się dowiedzieć, kim jest Kosmetyczka Roku.

ZADANIE I CEL

Pomagamy zdobywać prestiżowe tytuły

Zanim ogłoszono wyniki przeprowadzono jednak kilka etapów rekrutacji do samego finału. Pomogliśmy w stworzeniu systemu odpowiedniego do wyłonienia najlepszych kosmetolożek. Dzięki temu o prestiżowy tytuł walczyły osoby gruntownie przygotowane.

Konkurs Kosmetyczka Roku marki Bielenda Professional to wyjątkowe wydarzenie dla kosmetolożek. Z tego powodu chcieliśmy jak najpełniej informować o konkursie i przebiegu gali. Stworzyliśmy więc specjalną stronę www poświęconą temu wydarzeniu i blog z przydatnymi poradami związanymi ze skórą, czyli tym, w czym specjalizują się eksperci marki Bielenda Professional.

Konkurs odbywa się cyklicznie, każdego roku

Do naszych dotychczasowych działań dodaliśmy animacje i grafiki po to, aby marka Bieledna Professional mogła prezentować się jako prawdziwy lider na rynku kosmetologicznym. Tym samym wzmocnią swoją pozycję eksperta nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.