Krakowskie Smaki – zamawiaj jedzenie online - Brandoxygen : Brandoxygen

Krakowskie Smaki – zamawiaj jedzenie online

Irix lens – nowy gracz na rynku obiektywów profesjonalnych Małopolska Karta Aglomeracyjna – projekty graficzne
Klient: Krakowskie Smaki
Zakres: Www, system dedykowany
Strona www: krakowskiesmaki.pl

Wyrafinowane dania na Twoim stole.

Krakowskie Smaki to pierwsza a zarazem największa firma tego typu w Krakowie. Świadczą usługi na zasadzie outsourcingu dostarczając gotowe potrawy do klientów indywidualnych, a także firm.
Klient borykał się głównie z problemem użytkowników mobilnych, którzy w łatwy I przejrzysty sposób nie mogli składać zamówień.
Zaprojektowaliśmy na nowo cały portal, umożliwiając klientom intuicyjną nawigację. System podzielony jest na kilka sekcji. Klienta, administratora oraz restauratora.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie od podstaw nowoczesnej platformy do zamówień

Strefa restauratora pozwala każdemu z właścicieli restauracji administrować swoją kartę dań, ofertę poszerzyliśmy o możliwość komponowania przez klientów swojego finalnego dania z wprowadzonych przez restauratora składników. To jak? Do sałatki kurczak czy indyk?
Dedykowany system do obsługi zleceń automatycznie informuje o statusach zamówień. Wysyła zgłoszenia do administratora, restauratora oraz oczywiście klienta. Komunikacja online ograniczyła w znacznym stopniu wykonywane telefony z pytaniami o chociażby wybór diety. Całość dzieje się online.
Pobudziliśmy do zycia konta użytkowników, gdzie każdy z nich ma wygodną historię zamówień, pozwalającą na ponawianie stałych zestawów dań.

System jest właściwie CMSem w CMSie. Mamy jednego głownego administratora – właściciela portalu. Natomiast każda z restauracji może bez ograniczeń zarządzać swoim menu, godzinami otwarcia czy dodatkami przy customizacji dań.
Jako uzupełnienie projektu powołaliśmy do życia certyfikaty rekomendujące Krakowskich Smaków, teraz każda restauracja w której taki certyfikat się znajduje została przetestowana pod kątem jakości oferowanych dań I możesz ją spotkać na www.krakowskiesmaki.pl.
Na terenie Krakowa z pewnością nie do przeoczenia są białe samochody obrandowane barwami krakowskich smaków. Wiozą dla Was pyszne I świeże dania z topowych krakowskich restauracji.

Sukces portalu przenosi się na kolejne miasta

Klienci docenili Krakowskie Smaki, naturalnym krokiem była ekspansja na kolejne miasta. I tak końcem roku 2016 uruchomiliśmy Trójmiejskie Smaki. Czyli topowe trójmiejskie restauracje w Twoim domu i biurze!

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.