Łukasz Groń - Brandoxygen : Brandoxygen

Łukasz Groń

Dance To Be Lema 3D
Klient: Łukasz Groń
Zakres: strona www
Strona www: gron-doradztwo.pl

Strona internetowa kancelarii doradczej

Łukasz Groń to doradca podatkowy, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Wiedniu. Wraz z doświadczonym zespołem specjalistów oferuje usługi doradcze, między innymi reprezentację przed organami podatkowymi, przegląd rozliczeń podatkowych czy optymalizację obciążeń podatkowych.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie profesjonalnej, przejrzystej strony, prezentującej świadczone przez doradców usługi.

Przedstawienie firmy
Na stronie www przedstawiona została zawodowa sylwetka kancelarii doradczej.

Oferta
Szczegółowo przedstawiamy rozległą ofertę firmy, z podziałem na kategorie.

Kontakt
Na stronie znajduje się także zakładka kontakt, dzięki której potencjalni klienci mogą sprawnie rozpocząć rozmowę z doradcą.

Strona w sposób przejrzysty i profesjonalny przedstawia swoją rozległą ofertę. Podzieliliśmy ją na kategorie, każdą z nich opatrując opisem, tak aby potencjalny klient łatwiej znalazł interesujący go temat.

Po konsultacji z klientem zdecydowaliśmy się na utrzymanie strony w minimalistycznym wyglądzie oraz profesjonalnych, biało-granatowych kolorach. Łącząc się harmonijnie w całość, komponenty stron tworzą estetyczne i fachowe wrażenie.

Strona www została także przystosowana do przeglądania jej na urządzeniach mobilnych.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.